Prikaz jedne poruke
Stara 13.8.2016, 0:10   #11
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.294
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.964 puta na 2.386 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 8/2016

Vidim malo redizajna tu i tamo. Sitniji font čini mi se, a ja ionako kao šiš miš u večitom polumraku, još mi samo ovo treba.

A iskreno voleo bih i kada bi u testovima bile standardno uključene cene u onoj info tabeli. Konkretno me je npr. zanimalo za hladnjake jer nemam osećaj koliko to otprilike može da košta pa mi sve vreme čitanja fali taj detalj. Da, da, znam da ima sve to na netu ali volim da imam makar okviran uvid informativnog karaktera, da ne moram da mrdam zadnjicu iz kreveta da bih proveravao.

Inače fin broj. Što se opisa torrent klijenata tiče, drago mi je da vam se sviđa Tixati, i ja ga koristim blizu godinu dana, od kada je uTorrent počeo da radi ko mečka, baguje sve češće i finalno izaziva štucanje video plejera. Tixatiju je zameren izbor boja, i ja sam ga zamalo batalio zbog toga da nisam skontao da mogu da se šteluju neverovatno detaljno za ceo UI i onda čak može i da se snimi color profil i sačuva. Ja sam svoj namestio da liči na uTorrent jer sam tako navikao. Sad izgleda potpuno normalno:

Spoiler za Taxiti sa umerenim bojama:


I kome se sviđa a ne želi sam da se aka svakom stavkom evo i mog gotovog profila, samo u settings->User Interface->Color Scheme klikne na LOAD custom colors file i odabere ovaj fajl.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Aibo na korisnoj poruci:
Oggy (13.8.2016)