Prikaz jedne poruke
Stara 7.9.2016, 12:04   #21
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.723
Zahvalnice: 4.563
Zahvaljeno 2.635 puta na 1.578 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: Svet kompjutera 9/2016

Sa slike se vidi da se broj čita a sad će i da se prepričava!

Kao što sam rekao boja koju ne mogu da definišem nešto između kaki i senfa je zaista izvanredna. Neko pomenu da možda kamion nije trebao na naslovnoj, jeste kičast ali zaslužuje svoje mesto. To je dugogodišnji projekat koji zapravo i nije završen ali je jako interesantan.

Kao da nedostaje deo časopisa nešto o susretima, događajima, prezentacijama u našoj zemlji. Verovatno su odmori učinili svoje.

Hardver je i više nego interesantan jer sam u njemu video i moje buduće kućište, vranko i SSD. Da tako će definitivno biti. Dobar opis i kućišta i testova SSD-a.Malo ste prikočili sa laptopovima i zasluženo otvorili vrata drugim hardverskim đakonijama. Odlični opisi, ove turbine, jedan zanimljiv projektor i razne sistnice koje se retko viđaju u ovom delu časopisa.

Mislio sam da ćete više pisati o windowsu i tu je jedina mana, drugo ništa. Zanimljiv (čuveni)progam za obradu fotografija ali šta će on pored nama znanih i još poznatijih koje skoro svako ima u svojim računarima.

Dosadni mobilni i naravno zanimljivi opisi igara od strane Jana Čmelika.

Eto toliko, jeste bio Avgust kad se sastavljao broj, odmori i tako to ali uboli se ovog puta sa hardverom.
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku todos na korisnoj poruci:
igor7 (13.9.2016), Oggy (8.9.2016), Rocker (15.9.2016), Wolverine (7.9.2016)