Prikaz jedne poruke
Stara 1.1.2017, 1:28   #10
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.295
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.965 puta na 2.387 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 01/2017

Ispostavilo se da je kupovina SK-a jutros bila prava stvar. Planirani gosti su izostali zbog gripa, devojka takođa kunja na krevetu zbog visoke temperature, a ja srkućem sok (da sok za novu godinu jer sam i sam prehlađen) i listam nov broj Sveta Kompjutera. Da budem potpuno iskren već sam u fazi kada mi to i više prija od "lude" zabave na trgu dok mi neko povraća po cipelama na -8 C.

Elem, da se vratim na broj. Najviše mi se svideo članak o otkrićima koja mogu da promene svet - Na Pragu Promena. Zanimljivo je čuti šta se sve kuva i promaštati malo o tome. Takođe opis Nikona D3400 mi se jako svideo, pogotovo zbog potvrde njegovog prethodnika koji mi je već neko vreme zapao za oko. Čitao sam na preskok pa ima tu još štošta da se vidi.

A evo i ja bih se složio sa Vojinom da je Kuzma trebao da prepusti The Last Guardian nekom drugom, nekome ko više oseća ovaj tip igre i može bolje da je doživi a samim tim i realno opiše. Ne razvija se ukus za nečim na prvu probu, niti se takvi pokušaji trebaju javno objavljivati kao opis u časopisu. Nisam razumeo zašto na IGN-u čitam opise Heroja, Disciples-a... od strane momka koji prvi put u životu igra poteznu strategiju i jednako ne razumem zašto u SK-u čitam opis ove igre od autora koji nije upoznat sa remek-delom kao što je ICO jer eto ne voli baš te istočnjačke stvari. Možda zvuči preoštro ali samo želim da ostavim iskrenu i lepo obrazloženu kritiku.

I za kraj SREĆNA NOVA GODINA!
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Aibo na korisnoj poruci:
oluja (4.1.2017)