Prikaz jedne poruke
Stara 4.4.2008, 18:04   #12
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: Vodič za overklokovanje grafičkih kartica

Citat:
Wolfy kaže: Pregled poruke
okej...okeeej...okeej..
Samo predlog bio za neke kojima nije internet uvijek dostupan, čisto neke osn stvari da se ljudi ne plaše kao što se plaše sa OCem CPU i sl..

meni je stvarno merak da ležim na krevet uz SK, nego da se krivim ispred monitora i sl...
Potpuno se slažem što se tiče podpitanja i specifičnih problema, ali mislim da bi se isto mogao napraviti lijep članak kao što rade svi moderni časopisi:
-Grafičke karte-osn osobine bitne za OC(frekvencije GPU,mem, Shader, hladjenje, naponi)
-načini RIva, ati, bios,volt mod
-neki rekordi 7900gs, 8600gt,
-oc neke kartice, dobici u performansama

Stvarno mislim da ako se sve to može naći na forumu Sk, i na TomsHardware, HSecrets, AnandTech, OC.net i sl,
Zašto se ne bi moglo naći u jednom broju Sveta Kompjutera, jer mnogo ljudi smatra zamornim prelistavanje raznih topika, čekanje na odgovor po pola dana ili dan, nema ili ima slabu konekciju i sl....ne znam zašto bi ta strana utrošena na to bila toliko nepotrebna i suvišna..............

Ok, kapiram poentu, ali kao sto rece Rocker, to bi stalo na jednu stranu jednog broja , i bio bi neki vodic za totalne pocetnike, ali sto se tice povezivanja na net, tu si u pravu, ima nekih ljudi koji iz raznoraznih razloga ne mogu da se kace na net (npr jedan moj ortak, em je na analognoj centrali, em ga verovatno nesto tel. linija zeza, dobro tu sam ja da mu pomognem, ali ima ljudi koji nemaju nikoga da im pokaze ), pa bi to njima dobro doslo .
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Pjanovic na korisnoj poruci:
muki85 (4.4.2008)