Prikaz jedne poruke
Stara 23.2.2010, 23:08   #129
Equilibrium
Veteran
 
Član od: 2.11.2008.
Lokacija: Tamo
Poruke: 1.079
Zahvalnice: 499
Zahvaljeno 1.348 puta na 495 poruka
Određen forumom Re: Треба ли Србији ћирилични интернет доме

Citat:
--ComputerBoy-- kaže: Pregled poruke
Ekvi, ne prozivaj. To je sve sto cu reci, veruj mi, suzdrzavam se da ne kliknem ''prijavi'' button jer ti je ovo 15-ti put da napises tako nesto... Ne moze bre meni neko ko me je mladji da tako nesto napise! To je vredjanje. Kad si mene video da napisem to nekome?! Vrati se pravilniku, vidi se da ga nisi procitao.
Pominjao sam tvoj ljubljeni metal ali ni u kakvom kontekstu.
Sta bre 'oces od mene? Da napravis crnu ovcu? Da mi se ceo forum smeje? Zar nije sve sto sam rekao bilo na mestu?
Bez obzira, tvoj stav u vezi ove teme je skroz na mestu.
I toliko od mene, da postujem u ovoj temi vise necu, kao sto ni necu dozvoliti da me bilo ko proziva.
Uvedite ћирилицу, zabole me, ali mislite na posledice.
Cekaj, cekaj, da sam stariji ne bi bilo vredjanje

Ma covece, klikni i na dugme "katapultiraj na Mars" ako hoces, ti nisi svestan gluposti koje si pisao, koje su najobicnije trolovanje, o kakvim si ti Srbendama pricao, nemoj da ti stavljam tvoje citate, necu da duzim prepucavanje ali ako ti hoces, ja sigurno necu da odstupim, ne moze mene niko da zaje*ava.

I ovo sto si napisao "da ovi iz RS hoce da budu veci Srbi od Srba" ovo sam nasao kao tesku uvredu svim Srbima iz RS koji u vecini slucajeva i jesu veci Srbi od Srba iz Srbije, a ti si ovo predstavio kao da oni nisu Srbi a hoce to da budu, sto je idiotski.

Ovo mi je posebno zapalo za oko ali u svim postovima ti stavljas sebe nasuprot divljackih nacionalista dok si ti sav latinican, civilizovan i sirokih shvatanja, sto me izrazito nervira.

A ako ti mozes da kazes bilo kome da je ono sto je on napisao glupo ili sta vec mogu i ja za tebe.

I sta ti mislis da ja ovo tebi kazem zato sto te mrzim ili zato sto imam nesto protiv tebe, e pa da razjasnimo, decko ja tebe uopste ne poznajem, osim preko ovog foruma, nemam ni jedan razlog da te uzimam na zub a jedino sto imam protiv tebe je to sto pises ogromne kolicine gluposti i nekako ne mogu da te promasim, svuda si sa nekim ne istinitim ili glupim tvrdnjama. Zao mi je ako si stekao utisak da ja imam nesto protiv jadnog tebe i da hocu da te upropastim, ti sam sebe upropastavas time sto pises a ja se samo ponekad (dobro, malo cesce) prikljucim zabavi.

Ovo za metal je bila sala, ali nisi mogo da shvatis bez smajlija pa ti evo sad jedan

A ovaj najavljeni prekid postovanja u temi je dobar znak da mozes da budes i pametan kad hoces, ali tim gore...
Equilibrium je offline