Prikaz jedne poruke
Stara 28.8.2006, 20:37   #11
Loodi
Veteran
 
Član od: 22.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 888
Zahvalnice: 51
Zahvaljeno 111 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Loodi Slanje poruke preko Skypea korisniku Loodi
Određen forumom Re: sezam pro adsl

E ljudi mene muci isti problem. Vec 9 dana mi ne radi ADSL, imam nalog isto kod sezama ADSL Home 256/64. prijavio sam problem pre 7 dana jos i nema odgovora iako su prosledili zalbu telekomu, a ADSL i dalje ne radi a doduse reki su mi da nikom dva dana nije radio net jer su selili kompletnu infrastrukturu (servere itd) na novu lokaciju. Ponasa se isto kao i u predjasnje opisanom problemu, nema signala jednostavno. Promenio sam 4 modema a probao i sa mojim ruterom ali isto svaki put. Na centrali kumodraz sam inace a u sezamu kazu da se niko drugi nije zalio iz mog kraja. Proverio sam provodljivost kablova(da nema prekida) vise puta i kako su povezani. Drajveri su 100% dobro instalirani i modem podesen. Znaci...ne znam sta vise da radim. Iako sam do sad vise puta zvao i bio u sezamu jos uvek nista. Ostalo je na tome da ce mi se javiti kad vide sta je problem ali naravno i bice mi nadoknadjeno kako kazu ovo sve vam pisem preko GPRS konekcije...pa jel treba ja da idem u telekom da resim problem iako ja placam sezamu a oni iznajmljuju od telekoma ADSL lniju koliko mi je poznato. Inace sem toga nemam nekih zamerki hehe tuga...

Poslednja ispravka: Loodi (28.8.2006 u 21:56)
Loodi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke