Prikaz jedne poruke
Stara 1.11.2016, 13:58   #2
Yonai
Član
 
Član od: 27.3.2013.
Poruke: 378
Zahvalnice: 1.149
Zahvaljeno 502 puta na 188 poruka
Arrow Re: Svet kompjutera 11/2016

Odmah pri dolasku na posao u prvu smenu sam kupio novi broj. S obzirom da je došlo vreme i za pauzu, ovlaš sam preleteo preko sadržaja, usput se zadržao na stvarima koje me interesuju, ostavivši detaljno degustiranje za toplinu doma mog

Sve u svemu, i ovaj preview me je podsetio zašto vas u eri interneta i dalje kupujem. Aktuelni ste. Profesionalni ste. Relevantni ste. I imate veoma stručne pojedince u redakciji. Za razliku od mnogih online medija koji u suštini samo prepakuju već dostupne informacije sa interneta, vi kreirate autentičan, autorski sadržaj i to je jedna od glavnih stvari koja vam daje snagu.

Kolumne, analiza domaće scene i domaćih prilika, edukativni tekstovi i tekstovi u stilu "uradi sam"... sve to je vrlo prilagođeno domaćem čitaocu i "gađa" bukvalno sve sfere interesovanja i nivoe znanja. Rubrika "Sitna crevca" me svaki put oduševi, baš kao i vrlo aktuelni i smisleni hard/soft opisi. Mašinsko učenje, baterije, javno mnjenje u online svetu... sve to su vrlo zanimljivi tekstovi koji nude neki svoj pogled na primenu i perspektivu modernih tehnologija, kako u praktičnoj, tako i u društvenoj sferi. Ti tekstovi imaju izražen autorski pečat.

Za oko mi je zapao i povećan autorski udeo nežnijeg pola kada su u pitanju opisi igara. Svakako pozitivna stvar.

Jedino što bih mogao da zamerim jeste nedostatak retro rubrike na kraju. Ona je nudila neki nostalgični vremeplov u neka lepa vremena. Mislim da toga ne biste trebali da se odreknete u budućnosti.

Sve u svemu, čitam SK i dalje. Što zbog kvaliteta, što zbog ljudskosti. Znaju neki od vas na šta tačno mislim pod ovim drugim

Sve najbolje, ljudi.
Yonai je offline  
Sledećih 5 korisnika se zahvaljuje korisniku Yonai na korisnoj poruci:
Oggy (1.11.2016), oluja (1.11.2016), Rocker (2.11.2016), Tihomir (1.11.2016), Wolverine (3.11.2016)