Prikaz jedne poruke
Stara 14.6.2009, 0:07   #35
Vortex
Novi član
 
Član od: 14.5.2009.
Lokacija: Skopje
Poruke: 16
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Testovi grafickih

Citat:
sirNemanjapro kaže: Pregled poruke
Nisam mislio na opis grafickih sistema, vec na igrice.
Al ajd sad.

Moje licno misljenje, sada idem off topic, da su igrice sastavni deo racunara ali ako su u pitanju igrice koje su tipa WarCraft, Age Of Empires... Jednostavno konzole nikada nisu uspele dobro da pridju tom segmentu igara.

Racunar ne treba da sluzi za igrice, ne uvek barem, i to nikako ne treba da bude alfa i omega njegove funkcije u kuci/stanu/sobi.

Novi racunar imam vec 2 godine i priznajem jesam se igrao, ali naslovi su bili tipa:
FA Premier League Manager 2002 (po meni najbolji ikad napravljen), WarCraft, sve od StarWars serijala, kao i sve od StarTrek serijala, i Colin 2.0. U sustini kada sam sve to presao, prestao sam da se zanimam za igrice.
Dobio sam CS Source instalirao i skinuo. Nista specijalno.

Dobar racunar je onaj koji pravi pare. A ja ako ulozim 500 eura u graficku karticu kako ja tj. u ovom slucaju ti da je otplatis. Osim ako nemas kesa na pretek.
Razumem ljude kojima to treba zbog Maya, 3D Max... Ali za igrice... Uzaludni entuzijazam stvoren od celnika mocnih kompanija kako ljudima isisati zadnji euro iz dzepa.

Na kraju. Izvini ako sam te uvredio sa Bonusom, nije mi bila namera.
svaka ti cast za ove reci.zar je moguce da neki idioti misle da smo ovce koje treba osisati do gole koze i mi da kazemo AMIN.to je suludo.najbolji kompjuter je onaj koj ti pomaze da zavrsis najbrze posao i naravno da uzivas u igrama ali da se zbog nekog ko me tera bacim na muke i budem primoran da kupim najnoviji hardver samo zato da bi bio "JA I NIKO VISE"to uopste nije pametno.ja sam vrlo kratko na ovom forumu ali mnogo mi se dopada to sto se podstice na skromnost i postovanje drugih a ne na megalomaniju.
Vortex je offline   Odgovor sa citatom ove poruke