Prikaz jedne poruke
Stara 24.6.2009, 16:11   #43
Geomaster
V.I.P. Programiranje
 
Član od: 28.6.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.342
Zahvalnice: 2.836
Zahvaljeno 1.047 puta na 507 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Geomaster Slanje poruke preko Skypea korisniku Geomaster
Thumbs up Re: SK-Monkey - prilagođavanje izgleda SK foruma (ima i avatare, buahahah!)

Pa evo ovako, da krenem redom
Citat:
Keki kaže:
1 - Kada je ubacim avatar da li ce on moci biti vidliv onima koji koriste ovo cak i ako ja postavljam nesto na forum iz Chrome-a?
2- Mogao bi da se pozabavis pa da omogucis ovo na Chrome,valjda postoji neki nacin?
1. Baš tako. Nema veze iz kog browsera postavljao poruku, ova skripta u stvari prolazi kroz sve poruke na određenoj stranici i postavlja avatar ispod imena korisnika.
2. Planirao sam da skriptu portujem na druge browsere. Evo šta sam našao (zamene za Greasemonkey), ali nisam siguran hoće li raditi:

- Za Chrome
- Za Internet Explorer
- Za Operu

Međutim, za Chrome i IE možda i bude radilo, ali ovo za Operu neće, zbog toga što se koristi Greasemonkey funkcija GM_xmlHttpRequest(). Skinuću Operu i Chrome i probaću to da portujem.

@Equilibrium: Koji browser koristiš?
@Đorđe: Nije uopšte problem, ako je već ovoliko interesovanje za skriptu.

E sad, Opera izgleda zadaje najviše muke, s obzirom da ne dozvoljava da se izvuče sadržaj sa nekog drugog domena. Međutim, našao sam ovo, ali još nisam probao.

P.S. uspeo sam da rešim bag sa nestajanjem kursora.
P.P.S od kog browsera da krenem?

Pozdravi
Geomaster je offline   Odgovor sa citatom ove poruke