Prikaz jedne poruke
Stara 5.8.2007, 2:25   #100
Dusan Maksimovic
Član
 
Član od: 10.11.2006.
Lokacija: Gornji Milanovac
Poruke: 258
Zahvalnice: 71
Zahvaljeno 20 puta na 20 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dusan Maksimovic Slanje poruke preko Skypea korisniku Dusan Maksimovic
Određen forumom Re: Kritike i sugestije

Pa, recimo, ako pogledamo ranije brojeve casopisa SK, (2001, 2002) od kada i ja otprilike i kupujem ovaj casopis, videcemo da se na njima nalazi mnogo manje reklama. A cena je bila niza. Tako da, necemo da se lazemo bezveze, prodali su du*e , ali su po pitanju sadrzaja i kvaliteta tekstova jos uvek dobri. Barem ja tako mislim. A licno mi reklame ne smetaju, jednostavno okrenem list™ i gotovo. Bolje nego kad gledam TV. A neke reklame su i interesantne, i svi smo, ama bas svi procitali bar jednu reklamu u svakom broju SK. Ko kaze da to nije slucaj - nije u pravu. Ili se sali.

Dalje, sto se tice sadrazaja imam sve pohvale i jednu primedbu. Novosti u tehnologiji i kompjuterima - sveze i zanimljive. Desavanja u svetu i e-sceni - odgovara. Opisi igara - na mestu. E, jedino me smaraju one igre sa 16 pixela iz 1988 ili tako, koje stalno opisuju kao zlatno doba ("svi se secamo, bla, bla, to su bile igre, majmun vas gadja buricima a vi skakucete po ekranu i ostale retardne igrice") da to downloadujemo za mobilni te ne znam ovo ono. batalite te igre! smislite nesto novo da popunite te dve strane. evo predlog: napisite nekoliko po vasem misljenju najsmesnijis anegdota ili viceva iz oblasti kompjutera i tako toga. Pozdrav!!!!
Dusan Maksimovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Dusan Maksimovic na korisnoj poruci: