Prikaz jedne poruke
Stara 11.12.2012, 23:23   #94
Jorah357
Novi član
 
Član od: 11.12.2012.
Poruke: 4
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: 3Д биоскопи у Србији

Pozdrav svima. Blizi se famozni datum prikazivanja Hobbita, zbog koje sam u velikoj nedoumici pri izboru bioskopa.
Trenutno se dvoumim izmedju bioskopa Rode i Koloseja. Po tvrdnjama ljudi Kolosej je najgori bioskop u bg, dok je roda neki overall pobednik. Veca sala i platno, nasuprot vecem kvalitetu prikazivanja.
U Kolosej sam odlazio sa ortacima desetak puta da gledamo film busom, posto zivim na periferiji, i samim tim sam nazalost sam trenutno upoznat samo sa tim bioskopom. Neke od nedostataka Koloseja spomenute na temi sam i doziveo, poput prekida filma, ili uopste neljubaznost osoblja. Par filmova koje su nam govorili da su u 3d pri kupovini karata, se ispostavlja da su u 2d pri samom nasem odlasku na projekciju. U rodi nazalost nisam bio, tako da ne mogu nista reci.
Za mnoge mozda banalno pitanje, ali ovo je verovatno jedini film koji zelim da pogledam kao covek pa se samim tim trudim da sto bolje odaberem.
Posto mnogo ljudi deli moje misljenje, i verovatno mnogo ljudi odlazi na bioskopsko prikazivanje, interesuje me u koji cete vi bioskop ici i zasto?
Jorah357 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke