Prikaz jedne poruke
Stara 12.1.2007, 21:53   #14
bobi
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.11.2005.
Lokacija: Iznad reke, ispod drveća.
Poruke: 3.218
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 329 puta na 180 poruka
Određen forumom Re: Kolumnisti forumasi

Citat:
[Imzadi] kaže:
Kako sam zaključila? Pa ono.. sigurno ne na internetu Dobro, to je tipično za Nišlije, nemoj zameriti... čak štaviše, simpatično je.
Pa opet, to nisu padeži, to je južnjački dijalekt. Kada se kaže da neko koristi dva padeža, odnosi se na skroz nepismene osobe koje stvarno ne umeju da menjaju reči po padežima.
btw. Slažem se da je južnjački dijalekt mnogo simpatičniji od Beogradskog "udaranja u bandere".

Citat:
'[Imzadi kaže:
Ok, jasnije...
Bobi, sad bez zezanja:
Super je ideja. Odlično. Ono što treba da promeniš (tj. razradiš), to je uvod u priču, što je opet može učiniti malo predugačkom, ali za ovakav tip priče to je tipično... Mislim na uvod kad im kažeš: " Hoću da porazgovaram sa vama, ja dolazim iz budućnosti itd"... Učini je malo relanijom... Zamisli da ti se čovek pojavi na vratima i da kaže: " Ja dolazim iz budućnosti"... Šta bi mu rekao?
Znači, razradi to malo... daj neko objašnjenje kako si došao, uveri ih da si zaista iz 2007 godine... Daj neki dokaz.
I još je produži. Još nam se čita!
Pa upravo se o tome radi, da bih ja baš tako postupio. Znači, upao sam u redakciju, probao da idem izokola, ovi me otkulirali, ja se iznerviram i odmah pređem na stvar. To uostalom piše u tekstu.
A šta bih ja rekao da mi dođe neki takav lik? Pa ništa, slušao bih ga i smejao bih se, i veruj mi, bio bih oduševljen. Verovatno bih ga i častio pićem.
bobi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke