Prikaz jedne poruke
Stara 6.11.2010, 1:06   #35
Ayatollah
Član
 
Član od: 29.6.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 167
Zahvalnice: 30
Zahvaljeno 96 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: Šta čini RPG?

Citat:
Vulee kaže: Pregled poruke
Mislim da je tu OC ubačen tek reda radi, jer su se najpre promovisale mogućnosti endžina, toolseta i multiplay.
A kada vidiš kolika je mod scena za NWN1 vidiš da su napravili pravu stvar.

P.S. Kažu da su ekspanzije mnogo bolje što se tiče priče i roleplay-a, ali ih nisam probao jer sam pod utiskom OC-a sve obrisao.
Jes da odgovaram posle dva i po meseca, ali ajde.

Glavni kvalitet NWN 1 nisu ni originalna kampanja, ni ekspanzije (premda su one dobre, naročito HotU koji vas vodi čak u Baator). Glavni kvalitet ove igre su FENOMENALNI user moduli, koji sadrže neke od najboljih RPG priča koje sam ja ikad igrao (npr. Aielund kampanja, Midnight & Twilight, onaj sa paladinom koji pokušava da female drow thiefa prevede u good alignment i koji ima najkompleksnije neborbene logičke probleme koje sam ja ikada video u RPG-u i gomilu skrivenih mesta koje je vrlo teško uopšte naći, itd.). Modula ima bukvalno na stotine, od totalnog h&s, preko ultra hevi rol pleja, sa vrlo malo borbe, do totalnih za*****cija (Sex & Single Adventuress ), izbor je jako bogat. Stoga ja NWN nisam nikada doživljavao kao igru, već kao endžin koji su ljudi ponudili u maloprodaji, a kampanja tu dođe više kao demonstracija mogućnosti endžina, jedan manje-više usputni sadržaj.
Ayatollah je offline   Odgovor sa citatom ove poruke