Prikaz jedne poruke
Stara 30.9.2014, 0:09   #27
karakondzula1
Banned
 
Član od: 12.2.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 67
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko Yahooa korisniku karakondzula1 Slanje poruke preko Skypea korisniku karakondzula1
Određen forumom Re: Crn ekran pri paljenju kompa

Pomagajte ljudi crn mi ekran objasnicu lepo sta se desilo, htedoh da instaliram neku igru theHunter preko theHunter launchera, stiglo do 50% ja pauzirao to jest iskljucio launcher, kasnije hteo da nastavim gde je stalo medjutim nije htelo da nastavi, ja lepo relog kad ono sve normalno podigne se sistem ali ekran skroz crn samo mi otvori my computer folder, probam u safe mod opet isto, probam backup nemam backup datum pre danasnjeg jos nekoliko puta restartujem opet isto, komp se normalno pokrene cuje se onaj zvuk bip na startu dodje do wellcome da ucita sistem i to uradi ali dalje sve crno, otvorim kuciste, napajanje radi, grafa radi, procesor radi, zamenim grafu da probam sa rezervnom opet isto, ubacim rezervnu ram memoriju opet isto, izvadih onu kruznu bateriju iz maticne opet isto, monitor normalno radi htedo da reinstaliram sistem al ne radi mi dvd rezac mozete bar priblizno da me uputite sta bi mogao da bude problem.
Hvala..

Rdit: reseno, pozajmio rezac od druga i reinstalirao.

Poslednja ispravka: karakondzula1 (30.9.2014 u 18:32)
karakondzula1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke