Prikaz jedne poruke
Stara 19.12.2020, 4:24   #2884
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Sto vise igram to se prijatno zaigram nekim novim stvarima....Evo sada sam poceo da otkrivam poprilicno dobre sporednjake sa dosta interesantnih prica i misija...Takodje poceo sam malo dublje da zalazim u crafting i po meni ovo uopste nije toliko beskorisno kako su neki recenzenti rekli (cini mi se opet Skill Up). Napravih par legendarnih stvarcica koje su odlicne, plus modove sada mogu da skupljam i kacim kako zelim

Sto vise igram to ne mogu da prezalim cinjenicu da je CDPR sam sebi pucao u nogu, da je ovoj igri dao da dise jos nekoliko meseci (iako ja stvarno nisam imao velikih problema) ocigledno je da drugi jesu) i da nisu napravili ovaj haos oko recenzije ne bi sada, pored legitimnih kritika, imali i ova preterivanja i besmislice o srzi igre; kako nije nista posebno, kako je ovo trebalo drugacije, kako je ono moglo ovako , kako ovo nema svrhu itd. Da su joj dali da dise i da se zavrsi bez hvalisanja o tome kako ce igra biti gotova kada bude gotova, kako zele kvalitet, gluposti o tome kako pohlepu ostvaljaju drugima, bez ovih muvanja oko recenzija i konzola itd. igraci ne bi ni pisnuli (osim ljudi kojima je jedina svrha pljuvanje i trolovanje naravno )

Nazalost, mogu samo sebe da krive, mozda je ovo i dobro da ih malo spusti na zemlju jer vec duze vreme plivaju u oblacima sto se tice reputacije......a kao sto sam i rekao, kada se prasina malo slegne i srede problematicne stvari, bice ovo jos jedan klasik (za mene vec jeste). Mislim da nema sumnje da ce se ovo srediti jer CDPR to ne sme sebi da priusti ako razmislja da pravi nove igre
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
Bascelik (19.12.2020), Iceman_37 (19.12.2020), Koreli A. (19.12.2020)