Prikaz jedne poruke
Stara 19.12.2020, 7:08   #2885
Koreli A.
Veteran
 
Član od: 1.9.2019.
Lokacija: BGD
Poruke: 716
Zahvalnice: 521
Zahvaljeno 164 puta na 110 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Tacno je sve . Sporedne misje , dijalozi sa ljudima odlicno napisani, kretanje likova (nije kat sceana ) dok se razgovor odvija , izbori i dinamika sa NPC-ijevima, struktura misija , sve je na nivou vecem od svega sto sam se nadao a bogami i dozeveo u drugim igrama a nisam imao ocekivanja samo zelju da bude dobra igra.

Kad sednem a moram da ustanem strasno me vuce da vidim sta je sledece i ne govorim o samo glavnoj prici ( nju igram po malo i natenane )

Sad sam se odusevio razgovorom sa Gorom , iz cista mira . Puno je detalja dobro su uklopljeni . Bojao am se karikaturnih likova i plitke price neambiciozne ali sve je samo ne to , odlicno se bavi vrlo stvarnim temama prirode moci , modernog sistema i odvajanja ljudi od samih sebe. Zatim druge teme kao ljubav i naklonost izmedju dvoje ljudi , bracno partnerstvo jurenju za politickim uticajem, udaljavanje bliskih porodicnih clanova....svasta ima , poludeli biznis AI naprimer , razvijanje sociopatije zbog trauma iz detinjstva ...I sve kroz odlicne misije .
Da ima dobrih slicnih igara ali ne ovaj nivo nikako . Uzmite igru za ono sto jeste i iznenadicete se .
Fantasticno su uvezne sporedne aktivnosti i misije medju sobom .
Pa onaj politicarski par=Crveni Baron 2 sto se mene tice ili detektiv....A nisam ni na trecini sadrzaja .
Spoiler za Scena u oklopnjaku:
Ko je musko pa ako je romantizaovao Panam pa ona scena u hover tenku onom Zaista sam mogao da zamislim kako se osecaju u trenutku spajanja sa svim tim stimulansima
nervnog sistema

A vidim da na metacritici za PC i dalje raste odnos u korist svega ovoga sto pricam. Steta sto je igra dobila losu percepciju ali brzo ce se ovo sleci i zasliuzeno trolovi i botovi kao i Jutuberi ce otici na nesto drugo BRUTALNO ISKRENO EKSLUZIVNO NIKAD UVEK SOKANTNO SVE NISTA KRAJ APOKALIPSA GOTOVO
A ovo ce osotati jedna najboljih igara . Za mene sigurno 4,5 naboljih u zalazecoj deceniji( kalendarskoj )

Poslednja ispravka: Koreli A. (19.12.2020 u 7:18)
Koreli A. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 6 korisnika se zahvaljuje korisniku Koreli A. na korisnoj poruci:
Bascelik (19.12.2020), dushke (19.12.2020), evil_geko (19.12.2020), Iceman_37 (19.12.2020), JzmA (19.12.2020), player1 (19.12.2020)