Prikaz jedne poruke
Stara 19.12.2020, 14:26   #2896
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.358
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.827 puta na 2.385 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Ocigledno je da mora da se pljuje inace si fanboj ili preterujes, recenzije placene itd.

Da vam nije palo na pamet da se igra ljudima zaista dopada, ne? Posebno mi je interesantno sto mnogi nisu ni probali igru, bitno da pricaju drugima kako treba i sta treba....

Igra moze biti u jako losem stanju pa i dalje da se svidi ljudima....Fanboj ne bi pricao kako CDPR zasluzuje vecinu kritika i kako je igra vrlo bagovita.

Cuj ovo, smanjite dozivljaj, vise pravite stete nego koristi...Sad cemo na kraju i mi da ispadnemo krivi sto je igra bagovita jer nam se svidja i automatski smo krivi za kolaps citave industrije jer nam se dopada problematican i bagovit naslov ........Da li ste vi realni?

Gde je neko uopste primenjivao taj stav "vecina voli ovu igru, volim je i ja" . Nigde veze. Ako cemo iskreno, ja jedino sto vidim u medijama su kritike na racun CDPR i kilometarski artikli o bagovima i ostalom...Ja bih pre rekao da ovde vlada stav "meni se igra ne dopada ne sme da se dopadne ni vama" ili " Ja ne volim CDPR i ljude koji ih dizu u nebesa i hocu da ova igra bude jos veca katastrofa"


Da li zaboravljamo kako su pocele igre poput KOTOR, KOTOR 2 pogotovu, Vampire the Masquarade, Fallout New Vegas, Morrowind, The Witcher i mnogi drugi? Da li su ljudi i tada bili fanbojevi jer su im te igre ostale u secanji i igrali ih sa uzivanjem? Da nije bilo ljudi koji su prepoznavali kvalitete a i mane tih igara ne bi imali na stotine neoficijalnih peceva, dodataka, modova i ne bi danas na pomen tih igara na hiljade ljudi imale zelju da ih ponovo instalira i odigra....Sam VTMB i dan danas ima uzasnu borbu, ono sto bi trebalo biti jedna od najbitnijih stavki RPG igara, pa se i dan danas smatra za jednim od najboljih RPG iskustava ikada.

Vidim neki non stop pominju Human Revolutions (koji obozavam, kao i nastavak.) Da li treba da vas podsecam da je Human Revolution od strane mnogih fanova smatran za blasfemiju od igre, jer (po njima) nije imao ni trunke smeka, mehanika i dubine kao sto je to imao original? Znaci vi ste ocigledno fanbojevi jer vam se svideo Human Revolution

Nije da fanbojeva nema, ima ih svakako...ali bogami ima i hejtera
pentraksil je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
player1 (19.12.2020)