Prikaz jedne poruke
Stara 19.12.2020, 15:03   #2899
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.413
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Ja sam ogroman Witcher 3 fanboy (samim tim imam i izuzetan respekt prema CDPR), ali meni ovo igra apsolutno NI U CEMU nije revolucionarna (izuzev, naravno, grafike koja pomera granice).

Izbori? U poredjenju sa TW3, TW2 pa cak i TW1 - smesni.

Napucavanje? Bullet sponge shooter sa AI-om na nivou Duck Hunt-a sa SEGE.

Likovi? Sve i jedan kompanjon do sad je teski meh. Panam mi je OK.

Uvod u pricu? I dalje ubedljivo najveca katastrofa IMHO, pogotovo uzevsi u obzir koliko sam se "nahajpovao" po dolasku u NC (scena sa Max Tac-om). Onaj time jump je neoprostiv sa narativnog smisla.

Prica? Za sada vrlo dobra, ali nista revolucionarno i sto nije vec vidjeno. Naravno, skriptovane sekvence i cinematic feeling je top-notch.

Open World? Najlepsi, a najprazniji. Pa vise side activity-a imas u sumi u RDR2 nego ovde u najsjajnijem, najperverznijem i najbogatijem megalopolisu futuristicne distopije.

Customizacija? Vidi, mozes da biras cak i velicinu kobaje tokom kreacije lika. Jedva cekam da napravim Raidena od svog karaktera! Oh wait, nijedna augmentacija (osim Mantis Blades) nije vidljiva. Bonus poeni sto se V ne renderuje ni u jednoj refleksiji u igri. RTX ON, right?

AI? Spawnovanje policije iza tebe? Ma ti si samo razmazen, i nisi u stanju da razumes in-universe objasnjenje. U eri cyberpunka imaju TP tehnologiju, ne trebaju im VTOL i automobili.

Fizika? GTA IV iz 2008. ima 20x bolju fiziku od Cyberpunka gde iskaces iz kola na 200 km/h i auto se zaustavlja u mestu, a na tebe ne deluju zakoni iste.

Mogao bih ovako do sutra... ali ispascu hejter sto svakako nisam. Samo mislim da me je Witcher razmazio previse...
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku buraz na korisnoj poruci:
Dovahkiin (19.12.2020), Lex987 (19.12.2020)