tema: Elden Ring
Prikaz jedne poruke
Stara 10.3.2021, 12:38   #16
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.543
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 417 puta na 270 poruka
Određen forumom Re: Elden Ring

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
Samo kažem da su za ovu igru zbog Martina i što je radi From podiže hajp baš kao sa Cyberpunk 2077. Apsolutno nepotreban.
Mislim da ovo ne mora da bude slučaj.CP je ipak više mainstream od ER-a i čekalo ga je mnogo više ljudi nego što čeka ER.Po ovim objavama koje su na YT, malo malo, čak nešto nisam ni primetio da su ljudi ne znam koliko nahajpovani zbog Martina.Većinu hajpa sam shvatio kao hajp mazohistički orijentisanih gejmera zbog nove From Software igre i zbog onakvog trejlera.Komuna jeste manja ali očekivanja nisu.Ja se, konkretno, radujem novoj From igri. Skeptičan sam povodom otvorenog sveta, ali sam bio i užasno skeptičan kada sam video kako Sekiro skakuće po drveću a ispao je... pa, itekako zasluženo, igra godine!! Knjige nisam čitao ali sam veliki fan GoT serije bez obzira na poslednju sezonu.Nekako sam stekao utisak da je Martin odradio vrhunski posao sa tim razmiricama među kućama, spletkama, a ne vidim kako se tako nešto uklapa u jednu From igru.Svakako se radujem saradnji i mislim da ima potencijala.Trenutno igram Nioh 2, sa balicama na ustima povremeno sa setom pogledam malo Demon Souls na YT i baaaaaaš bi mi legla neka konkretna objava što se tiče Elden Ring-a.
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku m1aden na korisnoj poruci:
filpan (10.3.2021), pentraksil (11.3.2021)