tema: Sifu
Prikaz jedne poruke
Stara 18.2.2022, 0:03   #17
Red Dragon
Starosedelac
 
Član od: 16.7.2006.
Lokacija: Ima
Poruke: 2.409
Zahvalnice: 275
Zahvaljeno 739 puta na 370 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Red Dragon
Određen forumom Re: Sifu

Nikada nisam voleo niti puno zeleo kao stariji da odvajam vreme na igre sa souls-like tezinom...ali sreca da Sifu nije (previse) u tom fazonu.
Mora da se grinda i gruvaju vestine, ali povremeno doza jednog nivoa dnevno je dovoljna.
Bitna stvar je da upoznate okruzenje i ovde bezanija od protivnika dosta pomaze jer mozete da ih "navucete" u uze hodnike, a neretko i da naletite na poneko oruzje.
A druga stvar je SPACE + WASD za izbegavanje napada, koja zahteva dosta vestine (i jos vise srece X) ), ali cak cete moci i da izbegavate i napade boss-ova.

Ali da se covek napati, napati se...tek sam iz sestog prelaza stigao do drugog boss-a (onoga u zavojima sa motkom)... naglasak je na ovom STIGAO.
Uspeo sam za sada da predjem prvi nivo a da ostarim samo sest godina.

Koncept starenja jeste interesantan, ali previse kaznjava.
Bezveze je sto samo moze jedan upgrade po artefaktu (mada i razumem zbog replay valuea zasto su to ucinili).
Ali ono sto mi se zaista ne svidja jeste ideja da neki protivnici su na ivici da budu porazeni, ali dobiju iznenadni oporavak i bukvalno se pretvore u mini-bossove (i koliko sam primetio, sto postajete jaci pri svakom igranju, sve cesce se desava).
Red Dragon je offline   Odgovor sa citatom ove poruke