tema: Steelrising
Prikaz jedne poruke
Stara 11.9.2022, 2:48   #10
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.546
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 417 puta na 270 poruka
Određen forumom Re: Steelrising

Citat:
polarnimeda kaže: Pregled poruke
mnogi se zalete i misle da je lako napraviti dobru souls-like igru. malo dzinovskih bosova, malo dodas tezine, mracna atmosfericnost, taj stil borbe i to je to. u trendu su pa ko veli "sad cemo mi da pokidamo"... al sutra malo.

from software je dugo polirao ovu pricu pre nego sto su se kockice slozile i mnogo paznje posvecuju detaljima. ne moraju ni da se vide na prvu, ali se oseti sve to.

steelrising i thymesia nisam probao, ali neodoljivo podsecaju na krdzavost mortal shell-a. jedno prazno iskustvo.

van from software-a, od onoga sto sam probao, a probao sam svasta, jedino nioh moze da prodje. ne racunam ovde igre sa souls recpetom iz udaljenijih varijacija, tipa hollow knight (koji je odlican, kada ga vec pomenuh).
Mortal Shell je, ako nista drugo, bar izgledao dosta dobro.Meni.Mracan, Teskoban i u duhu sveta koji prikazuje.Steelrising i Thymesia su mi nekako kartunolike i u tom smislu neozbiljne i koliko god se, svi, trudili da vise ispricaju pricu od FS-a nikako im ne ide za sada.Osim Nioha, The Surge nije bio los.
Dolaze nam The Lords of the Fallen, Lies of P, Bleak Faith: Forsaken, Wo Long: Fallen Dynasty... ali jedino mozda Wukong uspe da postane sultan umesto sultana.
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke