Prikaz jedne poruke
Stara 25.9.2022, 21:03   #1214
zexns73
Član
 
Član od: 21.2.2016.
Poruke: 112
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 19 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: Cene grafičkih kartica

Pa sad nebi se sa svime slozio koristio sam i amd i nvdijine kartice i secam se da nije ni kod nvdije uvek bilo savrseno sto se tice drajvera,sto se tice amd-ovi kartica nikad nisam bio instalirao odmah cim se pojavi najnoviji drajver obicno su to bili beta(opcioni drajveri).Ok sad je sve mnogo lakse zbog danasnjeg interneta da se zameni verzija drajvera,secam se nekad dok je bio dial-lap internet u pocetku pa odem kupim graficku kartu a u kutiji cd sa drajverom a posto u medjuvremenu izasla jos koja verzija drajvera a ja mogo samo da instaliram sa cd pa bilo kad ono medjutim ili se dovijaj posto su ono vreme neki casopisi se prodavali sa cd-dvd-om sa drjaverima i programima koji su se smatrali pod obaveznom lektirom za nas pc-ase ili cuvaj kolekciju drajvera ili neki poznanik koji ima.Stose tice izrada prethodna amd saphirova karta je imala mnogo bolju izradu nego trenutni mi gigabatova 3050 ,vec sam to napiso u nekim postovima pa necu da se ponavljam tako da izrada sama i kvalitet od prozivodjaca a bili smo svedoci da kad je bila rudarska kriza bila otimacina za kartama pa sto bi se proizvodjaci onda trudili kad su plivali u zaradi a sve sto se ponudi prodalo,svi sebe hvale a dok im ne zagusti da dodje vreme da se moraju laktati da dodju do kupaca tako ce i biti
Tako da na kraju dana bilo kad sam imao problem sa amd ili nvdijom al resavalo se i bilo je igranja.Po vasim postovima sam zakljucio kad intel losiji kriv je amd i kriv je i kad nvdia ne ispuni ocekivanja i amd je isto kriv sto svet kompjutera nije ubacivo neki cd u pakovanje casopisa,sram ga bilo
zexns73 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke