Prikaz jedne poruke
Stara 1.12.2015, 18:05   #4
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.724
Zahvalnice: 4.564
Zahvaljeno 2.635 puta na 1.578 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: Svet kompjutera 12/2015

Ma pustite to.
Neću da komentarišem tekstove jer skoro ništa nisam pročitao ali bih hteo reći o jednom. Ovaj NVR je zanimljv. Ja imam isto ali su kamere 3 žićane i mogućnost za priključenje jedne daljinske. Te daljinske ako nisu sa baterijama kao da nisu daljinske jer i one traže žičani priključak ali za struju. Međutim opet od dva imamo samo jedan kabal. a svima je cilj da kablova bude što manje. Najbolje znaju kako je to oni koji imajhu desktop računare.
Ja imam ideju u vezi ovih kamera. Ne verujem da se tako nešto još proizvodi osim ako nije u pitanju neki ekskluzivni set koji ima i tako nešto.
Šta hoću reći?!?
Kako bi bilo da te kamere na sebi imaju po jednu micro memorijsku karticu koja bi takođe snimala kao i ovaj NVR. On bi služio da se očita video i prati sa jednog mesta. Međutim u pokretu zar ne bi bilo zanimljivo da se približiš kameri i sa wi-fi vezom direktno na mobilnom pročitaš ili pogledaš upis?! Dobro kod provala kad lopovi demoliraju ili ukradu PVR. Kamera može dobro da se sakrije i da bude nedostupna lopovima za demontažu i uništenje. Da li se to neko setio?!? Takođe bez paljenja NVR korisnik video nadzora može direkno da pregleda upis sa izdvojene kamere na licu mesta odmah tu pored nje. Ne mora da seda kraj monitora ako želi da prekontroliše samo jednu kameru.
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke