Prikaz jedne poruke
Stara 8.4.2007, 10:26   #1
Simke
Senio®
 
Član od: 3.11.2005.
Poruke: 2.159
Zahvalnice: 239
Zahvaljeno 836 puta na 310 poruka
Smile Pohvale i komplimenti... prostor da izrazite svoje zadovoljstvo

Prvo sam krenuo da postavim poruku u temi: Predlozi i sugestije,
pa sam se predomislio jer tamo počesto ima više gundjanja nego pravih pohvala.

Pošto se ovo što ću napisati ipak razlikuje odlučio sam se za novu temu, gde bi se moglo izražavati isključivo zadovoljstvo, pristojno obrazloženo i vaspitano napisano.

Primetio sam da su sobe Brbljaonica i Cvet kompjutera dodeljene još jednoj dami na uredjivanje, tako da tamo imamo sada kompletnu žensku postavu.

Moram priznati da me je ovo veoma pozitivno i iznenadilo i obradovalo. Verujem da će ovi prostori u nadležnosti Imzadi i Mrke kape samo dobiti na kvalitetu. Verujem da će vremenom uz njihovu pažnju, trud i brigu prerasti u ozbiljan prostor sa sadržajima iz opšte kulture za razliku od nekog neartikulisanog prostora kome je sve to počelo pomalo da naginje.

Moje zadovoljstvo sadašnjim izborom moderatorki je tim veće što je ovo prostor kojim sam se i sam bavio nekih godinu dana i što vrlo dobro znam koliko je to lako ili teško ... a verujem i znam da će one taj teret znati, moći i hteti da sa lakoćom iznesu na svojim nežnim plećima.

Prostor o kome pričamo sigurno ima nešto manje veze sa računarima ali svakako ima mnogo više veze sa životom, pa mi je i iz tog ugla gledano draže što su u pitanju nežna ženska bića koja sigurno mnogo bolje i kvalitetnije osećaju sam život od nas, da tako kažem, grubih muških stvorova.

Za sve one zlice koje pomisle kako Brbljaonica ide uz žene rado poručujem:
Dragi moji grdno ste se prevarili a to će Vam one i dokazati!






Još jednom sve moje pohvale i komplimenti za sastav koji uredjuje ovaj osetljivi deo našeg Foruma,
pozdrav za Imzadi i Mrku kapu
i obećanje da mogu da računaju na moju pomoć i podršku ukoliko im je potrebna.




Teško je biti dete i biti dobar. Lakše je biti star i razumeti decu. Da li ste se uključili?
Simke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Simke na korisnoj poruci:
King SRB (8.2.2013), Mrka Kapa (8.4.2007), [Imzadi] (8.4.2007)