Prikaz jedne poruke
Stara 28.6.2007, 17:11   #4
canon
Član
 
Član od: 26.5.2007.
Poruke: 89
Zahvalnice: 31
Zahvaljeno 17 puta na 14 poruka
Određen forumom Re: Pohvale i komplimenti ... prostor da izrazite svoje zadovoljstvo.

Posto je dragi nam SK forum za relativno kratko vreme doziveo veliku popularnost, verujem da nije bilo lako dovesti sve stvari na svoje mesto. Sigurno je bilo dosta teskoca i problema sa kojima su se susretali uredjivaci ovog prostora. Zaista, moram od srca da cestitam i pruzim ruku na onome sto su postigli!

Istakao bih da je otvoreni pristup trenutne (naglasavam: trenutne) postave SK forum ekipe stvorio odlicnu atmosferu vrednu svake pohvale. Profesionalizam, azurnost ali i opustenost i razumevanje su odlike koje su ovaj forum ucinile mojim omiljenim parcencetom interneta!

Zenski (lepsi) deo ekipe je posebno zasluzan za cinjenicu da mi je nekada omrazeni deo foruma postao omiljeni. Dame, svaka cast! Odusevljava me sa koliko suptilnosti i ljubavi prilazite uredjivanju svima nam simpaticnih, lepih i neretko korisnih tema. Zadovoljsto je sa vama razmenjivati misljenja!

Verovatno ce mnogi sada pomisliti (reci) da je ovo ulizivanje. Pa, neka misle (kazu). I ja sam samo kazao ono sto mislim!
canon je offline   Odgovor sa citatom ove poruke