Prikaz jedne poruke
Stara 19.7.2007, 12:36   #20
aerochivija
Veteran
 
Član od: 19.3.2006.
Poruke: 498
Zahvalnice: 1.236
Zahvaljeno 762 puta na 295 poruka
Određen forumom Re: Pohvale i komplimenti ... prostor da izrazite svoje zadovoljstvo.

- Prvo, hvala svima koji su pokrenuli Forum i uložili trud da on zaživi i dostigne sadašnji nivo.
Spakovali su elektrone u mesto gde je uvek moguće odmoriti glavu i dobiti novu energiju za savlađivanje potencijalne barijere radi povratka u realan svet.

- Hvala svim kreativnim članicama i članovima, mlađim i starijim od mene koji nisu poklekli i vredno uče i rade, istovremeno darujući i razmenjujući svoja znanja, iskustva, duhovitost i mudrost sa drugima. Želim im da ih entuzijazam i erudicija nikada ne napuste.

- Hvala i onima koji nas veoma kvalitetno i uspešno drže pod kontrolom, posebno (na žalost) malobrojnim damama u svetu administratora i moderatora. Mislim da su se dobro pokazale(i) u skladu sa izrekom: "Daj nekome samo malo vlasti pa ćeš mnogo saznati o njemu".
Ne želim da pominjem njihove greške, jer ko radi taj i greši, a i svetu se ne može ugoditi.

- Hvala onima koji su mi mi ukazivali na greške, bilo da su to činili crvenim kvadratićima, ili bez njih. Hvala i onima koji su mi zahvaljivali, i onima zbog kojih sam ovoliko pozeleneo, meni to znači da sam mnogima pomogao i doneo im radost.

- Posebno hvala onima koji su pokrenuli i uzeli učešće u
http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?t=12858
Svoju dušu su obogatili barem za onoliko posvećene iskrenosti koliko su ostavili u ovoj i pratećim temama, a uskoro će, siguran sam, nemerljivo obogatiti i duše onih koji ničim nisu zaslužili da nemaju svoj krov nad glavom, svaku igračku koju požele, mogućnost da ih, baš onda kada im je to najpotrebnije, neko uzme u naručje, pomiluje, poljubi, nasmeje ili uteši.

Na kraju, želim svima koliko i sebi, da bez obzira na sve što nas čeka, nikada ne izgubimo dostojanstvo. To je jedino što nam drugi ne mogu oduzeti ako im sami ne dozvolimo.
aerochivija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku aerochivija na korisnoj poruci:
Simke (19.7.2007), zoran845 (19.7.2007)