Prikaz jedne poruke
Stara 12.8.2010, 19:43   #8
starx
Starosedelac
 
Član od: 30.1.2007.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.396
Zahvalnice: 341
Zahvaljeno 281 puta na 187 poruka
Određen forumom Re: Fles se greje

Ih bre sto si malodusan sory za lupanje, zezam se za direkt ispravljac bez stabilizacija nisam neki poznavalac ali mogu da pomognem malo nisam video da si odgovorio, prvo nazalost kineske spravice znaju da zezaju ja bih na tvom mestu otvorio video koji je stabilizator napona u uredjaju upotrebljen, lako u googlu ukucaj oznaku i vidi parametre za njega skini datasheet ako postoji za njega vidi karakteristike koje ima, i eventualno ako je pristupacno za rad na aparatu - lemljenje (ako imas aparaturu) zameni nekim boljim stabilizatorom napona, drugo nema sta da bude, ali prvo treba otvoriti i videti kako je taj tranzistor tehnicki resen ako je sve u jednom ic-u dovraga a koji je to uredjaj daj link?

Evo ti ovo stabilizacija od 3V-6V pa ako opadne, nije mi ovo nikada trebalo nisam pravio imam u dokumentima okaceno ovde , verovatno postoji varijacija kada opadne napon baterije, sad je pitanje kako se ponasa ispitaj

http://www.scribd.com/doc/35794237/USB-Rregulator ovo skini imas dole desno zeleno down. negledaj odavde, dokument je pdf.

Poslednja ispravka: starx (12.8.2010 u 20:23) Razlog: sema za stabilizaciju
starx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke