Prikaz jedne poruke
Stara 23.5.2012, 11:09   #327
Apostrof
Veteran
 
Član od: 27.11.2007.
Lokacija: Segmentum Solar
Poruke: 1.124
Zahvalnice: 351
Zahvaljeno 388 puta na 197 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Apostrof
Određen forumom Re: Diablo (1 i 2)

Da, instaliraj Lod za zadnjim patchom.

Za vise informacija o igri poseti Arreat Summit. Iako je igra H&S jako je komplikovana sto se mehanike, craftinga itd. tice (za razliku od D3).

Za pocetnu klasu preporucio bi ti Paladina, Frost Zelot varijanta, normal diff i nightmare do 4. akta ce biti laganica, ako ikada dodjes u hell diff sa njim bice prakticno nemoguce bez dobre opreme ali uvek mozes respec, ja sam prekljuce ponovo krenuo da igram i ide mi odlicno vec sam na Nightmare.

Build, ulazi prvo u resist cold dok ti se ne otkljuca zeal, kad napunis zeal na 5 otkljucace ti se holy freeze aura i onda sve u nju dok ti se ne otvori holy shield, u njega 5 i onda se vrati na holy freze.

Druga varijanta ti je Summoner necro, sa njim budzi skeleton masteru i summon skeletons, od kletvi amplify dmg, i napadacka magija corpse explosiion. dok dodjes do act 2 bossa moras da imas decrepify ili ce biti uzasno tezak a kad dodjes do diablo summon resist. Summon necro je jos laksi od frost zilota ali znatno sporiji u normal diff, pa cak i u nightmare sve dok ne mozes da spamujes corpse explosion.

Poslednja ispravka: Apostrof (23.5.2012 u 11:19)
Apostrof je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Apostrof na korisnoj poruci:
Nebojsa111 (23.5.2012)