Prikaz jedne poruke
Stara 7.7.2012, 9:48   #382
Morca
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2007.
Lokacija: Copper-city
Poruke: 2.232
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 618 puta na 438 poruka
Određen forumom Re: Diablo (1 i 2)

Citat:
Inace igra je nekorektna prema igracima. Iako na pocetku deluje darezljivo, shvatate koliko zapravo nije. Trazenje recepata za kocku na guglu te tera da se osecas kao da citujes. A sami recepti na fazon jedan napitak plus dragi kamen da bi se dobio drugi napitak kojih ima u izobilju kod ubijenih monstera najbolje pokazuju disproporciju ulozenog i dobijenog.
I najgore, kada provuces magicni item da bi dobio socket na njemu, dobijeni item ima drugacije specifikacije
Pravi biser (u pozitivnom smislu) su recepti za upgrade Exceptional Unique na Elite Unique iteme, reroll Grand Charmova, crafting recepti i, ofkorz, Runewords. D2 ima solidan crafting...za razliku od D3.

Citat:
Neky kaže: Pregled poruke
Skoro sam počeo ispočetka sa Nekrom, i zaglavio u Arcane Sanctuary na Hell težini zbog onih Ghostova koji su imuni na fizički damage :/

Igram Amplify dmg + Corpse explosion build. Šteta jbg...
Citat:
Neky kaže: Pregled poruke
Heee, iskoristio sam respec koji je omogućen sa 1.13 patchom, prebacio se na Poison Dagger + Poison Explosion + Poison Nova, počistio i Arcane Sanctuary i Durriela kao od šale.

Svi Physical Immune monsteri imaju 100 P. Res. i Amplify Damage im uklanja imunitet. Nije mi jasno kako nisi mogao da ih ubiješ...pa si prešao na Poison build, iako je MNOGO više monstera imuno na Poison, pogotovo Undead (vidi http://www.diablowiki.com/Immune_Monsters_(Diablo_II))...ne kapiram tu logiku. Mnogo više problema ćeš imati kao Poison Necro, na Hell...Amplify Damage je najbo5i alat vs. Phys Immune, plus možeš da ga spamuješ. Koji si lvl? Jesi li (bio) Summon Necro? Za Duriela ti samo treba Decripify...olakšaće ti život.
Morca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke