Prikaz jedne poruke
Stara 7.7.2012, 17:12   #385
Neky
Starosedelac
 
Član od: 15.6.2007.
Lokacija: Amsterdam
Poruke: 1.817
Zahvalnice: 463
Zahvaljeno 310 puta na 230 poruka
Određen forumom Re: Diablo (1 i 2)

Citat:
Morca kaže: Pregled poruke
Svi Physical Immune monsteri imaju 100 P. Res. i Amplify Damage im uklanja imunitet. Nije mi jasno kako nisi mogao da ih ubiješ...pa si prešao na Poison build, iako je MNOGO više monstera imuno na Poison, pogotovo Undead (vidi http://www.diablowiki.com/Immune_Monsters_(Diablo_II))...ne kapiram tu logiku. Mnogo više problema ćeš imati kao Poison Necro, na Hell...Amplify Damage je najbo5i alat vs. Phys Immune, plus možeš da ga spamuješ. Koji si lvl? Jesi li (bio) Summon Necro? Za Duriela ti samo treba Decripify...olakšaće ti život.
Vidi, ne znam šta se dešavalo u tom Arcane sanctuary, ali oni Apparition i Ghostovi su bukvalno jeli mog merca koji je tad imao ~1200 life, 1800 defense i oko 700DPS, i golema koji ima ~1800 life. Bacao sam Amplify damage (lvl15) na njih stalno, spam bukvalno, plus Attract na neke od njih da se zanimaju malo.

Čim merc ubije jednog moj Corpse explosion pokosi ostale, ali nije mogao da ubije ni jednog. Tada sam bio 72. level.

Sad sam u 5. gradu i u pravu si za imunitet na poison. U Frozen river su Ghostovi koji su imuni i na physical i na poison, pa sam pauzirao...ne vredi. Moram nešto za njih da nađem
Neky je offline   Odgovor sa citatom ove poruke