Prikaz jedne poruke
Stara 7.7.2012, 22:38   #390
Mithrandir
Član
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 371
Zahvalnice: 113
Zahvaljeno 62 puta na 45 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Mithrandir
Određen forumom Re: Diablo (1 i 2)

Citat:
zvjer kaže: Pregled poruke
Dvojka je definitivno zamisljena da se igra na online serverima, i kao takva uradjena je katastrofa nefer za singl plejere koji nemaju pravi pristup informacijama.

Do sinoc predstavu nisam imao koliko prava (i izguglana) kombinacija runa moze biti korisna. A i kako bi znao? Stvarno nefer jer mislim da sam propustio sansu da na manje dosadan nacin dodjem do oruzja od kojih pamet stane tipa Heart of the Oak flail.

Ista fora je i sa Imbue i ubacivanjem Socketa kod Larzuka. Gotovo da je nemoguce pretpostaviti da imas samo jedan jedini pokusaj po nivou tezine, a kada to ukapiras mast je vec otisla u propast. Plus sto o ta dve jako korisne nagrade ni teoretski ne mozes detaljnije da shvatis iz tri pokusaja koliko imas kroz celu igru.

Sad sam poceo kao citer najgori - malo malo pa bekapujem sejvove.
Ja mislim da je čar Diabla upravo u tome što i kada imaš sve informacije moraš opet podosta da igraš i igraš i igraš. Mnoge igre bi potpuno izgubile svaki smisao kada bi izguglao sve buildove, iteme, itd. Ali u Diablu opet moraš da zaradiš te iteme ili stvari potrebne za njih (rune ili prigodni itemi sa pravim brojem socketa).

Npr, baš taj Heart of the Oak. Treba jako da ti se posreći ili da odradiš podosta Countess run-ova da bi dobio/cube-ovao Vex runu. I baš zbog toga, po mom mišljenju, nije game breaking guglati. Doduše, ja tome pristupam iz perspektive nekoga kome bi bilo nezamislivo da farmuje rune po ceo dan nekoliko meseci (i više?) kako bi imao dovoljno high end runa da može da eksperimentiše i provali rune wordove, što neko ko pristupa igri ozbiljnije može nazvati čitovanjem.

U svakom slučaju, mislim da igra nije nefer. Kao što neko reče, ti igru možeš da pređeš bez svega toga. Ali, slažem se, neka vrsta helpa (ili malo opširnijeg objašnjenja) ne bi bila na odmet. Opet, rune wordove su nagovestili (dobije se onaj RalTalOrt, ili tako nekako, recept za štit u Act V), kao i neke recepte za, ili makar samu ulogu, cube-a. Ako ne želiš da se osećaš kao čiter, istražuj

Inače, imate aktivnu zajednicu single player igrača koja trguje (preko ATMA-e, čini mi se) na diablo.incgamers.com forumu. Nije dozvoljena upotreba PlugY-a.

Meni se PlugY jako sviđa (pored stasha ima i korisne stranice sa dodatnim brojkama, npr: koliki je magic find, ukupni resist, faster cast rate, itd), ali očigledno ima stvari koje su diskutabilne (npr. konstantna mogućnost respeca, itd). Ako planirate da trgujete, nemojte ga koristiti.

Poslednja ispravka: Mithrandir (7.7.2012 u 22:53)
Mithrandir je offline   Odgovor sa citatom ove poruke