Prikaz jedne poruke
Stara 8.7.2012, 0:48   #391
zvjer
Banned
 
Član od: 12.9.2007.
Poruke: 1.579
Zahvalnice: 744
Zahvaljeno 471 puta na 264 poruka
Određen forumom Re: Diablo (1 i 2)

Citat:
Mithrandir kaže: Pregled poruke
Meni se PlugY jako sviđa (pored stasha ima i korisne stranice sa dodatnim brojkama, npr: koliki je magic find, ukupni resist, faster cast rate, itd), ali očigledno ima stvari koje su diskutabilne (npr. konstantna mogućnost respeca, itd). Ako planirate da trgujete, nemojte ga koristiti.
Mislim da bi ta stvar bila diskutabilna da postoji osecaj kako se cituje tim resetom skill-a. Ali on ne postoji. Ja sam taj reset koristio do 20og levela, a onda do sada 77og budzim jedino hammerdina. Mislim da bi otprilike tako islo kod vecine, na pocetku se trazis, a onda se linija ujednaci... pa mi se sve to dodje kao napredak igri.

Mozes da menjas i stats points. I to mi je kul, mada vise diskutabilno nego reset skillova, cisto zato sto se cesce steluje u zavisnosti da li si dobio item koji dodaje na strength-u ili si nabudzio skill koji ti uvecava dexterity osobinu.

Eh... trgovao bih ja, ali da bih trgovao potrebna mi je original igra, a za original mi treba net kartica. Jurio sam dvojku Diabla pre vise godina po celom Kragujevcu i sta reci... Dan danas mastam o originalu.
zvjer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke