Prikaz jedne poruke
Stara 14.12.2013, 9:53   #223
__UM__
Veteran
 
Član od: 13.1.2008.
Lokacija: Pozarevac
Poruke: 722
Zahvalnice: 244
Zahvaljeno 23 puta na 21 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku __UM__
Određen forumom AW: Re: AW: Re: Одг: Re: Android igre, nove i stare!

Citat:
King SRB kaže: Pregled poruke
Sorry ispravio sam ono (NE ZNAM) nije namerno puno nocnih jbg vidim bode oci pa....! Samo da kazem da ne osudjujem nego pisem/govorim(u vezi "kao Stevinih tehnickih novotarija") sto je poznato celoj planeti mada neki zatvaraju oci i, pored cinjenica kao npr moj drug i njemu slicni kaze Steva izmislio Touch scr Oleeeee :banghead: (to je samo jedan primer sleposti a imam bisera za kukanje i plakanje, ljudi cesto zaboravljaju istoriju pamte samo ono od juce)!
A i napisao sam da je to moje misljenje!
I jos nesto sreca pa postoje razne sistemske platforme sem Ios-a(kog neki toliko hvale , ja sigurno ne) jer bi svet u suprotnom bio jako monotono mesto za ziveti!
Rece Bog Android ,Win, Java, Symbian pokojni al aj, pa i Ios i, ko zna sta nam buducnost jos donosi a i odnosi !
Jos jedna noc iza mene

Sent From My SuperFast UltraGaming Sony Xperia Z 1,5Ghz 4 Core Edition
Sada skroz drugacije zvucis no onda. Problem je u ljudima sa raznim ubedjenjima( taj drug, recimo, koj misli da je tac izmislio Dzobs stvara gnev prema Eplu u tebi), tada svasta nastaje. Nisam ni na 1 strani, uvek je dobro po nas da postoji sto vise mogucnosti i sto vise je neko popularniji to se drugi onda dodvoravaju.

Gesendet von meinem LG-D802 mit Tapatalk
__UM__ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke