Prikaz jedne poruke
Stara 23.12.2005, 21:54   #1
vladale
eat, sleep & blink
 
Član od: 27.10.2005.
Lokacija: Leskovac
Poruke: 1.685
Zahvalnice: 139
Zahvaljeno 180 puta na 137 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku vladale
Određen forumom Problem sa XP-om

Imam jedan gadan problem, nadam se da ce ga ekipa SK-a uz pomoc korisnika ovog foruma resiti.
Problem je nekoliko puta objasnjavanju I/O portu ali ta "fora" kod mene vise ne pomaze.
Imam VIA plocu i AMD procesor. Nadam se da cete odmah znati problem? U pitanju je DMA mode koji mi se non-stop iskljucuje tako da stalno u Device Manageru trebam da brisem ono....

Jos veci problem je da iako u Nero Info Tool-u vidim da je DMA Mode ukljucen, ali ipak Nero nece ni da mrdne. Buffer je na 0% i odmah mi unisti prazan cd prilikom rezanja. Ponekad reze - ponekad ne. Evo danas, nije hteo da reze Verbatim cd, pa sam ubacio Smart Buy(cd rw 193 mb-a od druga(trebam nesto da mu rezem)) i narezao ga je. Nakon toga sam ubacio Verbatim i konacno narezao disk. Tako sam morao odmah da ubacim i drugi i treci i cetvrti... dok radi.. . Imam XP. Na drugim sistemima ovaj problem nisam imao. Da li je instaliranje nekog drugog sistema potrebno ili se ovaj problem moze resiti? Inace danas cu instalirati Linux(konacno su mi stigli cd-i).
vladale je offline   Odgovor sa citatom ove poruke