Prikaz jedne poruke
Stara 5.3.2023, 12:44   #24
zaneobre
Novi član
 
Član od: 5.2.2006.
Poruke: 18
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku zaneobre Slanje poruke preko MSN-a korisniku zaneobre Slanje poruke preko Skypea korisniku zaneobre
Određen forumom Re: Koji SSD i HDD kupiti?

Препоручујем за све који имају "B450" чипсет самим тим PCIe 3.0 стандард да тренутно могу да набаве нај повољније "Kingston NV2 SNV2S/2000G", то је четврта генерација М2 носача података, 2TB има 3 године гаранције.

Интересовало би ме још неко мишљење у вези овог решења ?, можда има бржих решења од 1TB међутим овде има ограничења у смислу "B450" чипсета !

Искористио бих и прилику да се консултујем и питам које би ми било сад најбоље односно које су ми све опције могуће , пошто сам клонирао бутабилну партицију на споменути М2 диск међутим нисам то спретно урадио и сад имам ситуацију да ми је доста простора остало не додељено, речено ми је да ССД носачи података не треба делити на партиције, како сада да проширим бутабилну партицију ако то урадим из оперативног система носач података губи својства оперативног система и постаје динамички ,да ли треба да то урадим из неке апликације, нисам сигуран ни да ли могу да преинсталирам ОС због серијског броја или да опет мигрирам партицију затим урадим ново форматирање и вратим ову бутабилну партицију новом миграцијом или клонирањем ???
zaneobre je offline   Odgovor sa citatom ove poruke