Prikaz jedne poruke
Stara 12.3.2009, 18:28   #3737
dijego_
Starosedelac
 
Član od: 2.3.2008.
Lokacija: belgrade
Poruke: 1.419
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 753 puta na 411 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dijego_
Određen forumom Re: Pogodi avanturu

Citat:
zoran845 kaže: Pregled poruke
Pomislio bi čovek da osobe koje interesuju nove avanture ne interesuje ovo nadmetanje ili da su ono "svoje" mišljenje o igri pokupili negde drugde.
ko zna, moze biti, ali jedno je sigurno - na forumu ima osoba koje interesuju nove avanture, interesuje ih nadmetanje, ali jednostavno malo sporije kucaju te nekako uvek za koji minut (ili 17 minuta ) zakasne sa odgovorom

Citat:
zoran845 kaže: Pregled poruke
ali toliko intenzivno sam lupao glavu pitanjem da sam čak sanjao ovo majmunče
i, zasto majmun pije viski?

Spoiler za zasto majmun pije viski:
jedna od verzija... Usao Huso u kafanu, dodje do sanka i naruci pivu. Pored njega stoji neki covjek, sa majmunom na sanku. Naruci sebi pivu a za majmuna viski. Gleda Huso, cudi se. Ne prodje malo, ponovo naruci covjek sebi pivu a majmunu viski. Tako par puta. Huso ne moze vjerovati da majmun pije viski. Negotivno mu da pita tog covjeka, okrenu se i vidi za jednim stolom sjedi Cigo. Ode Huso do njega pa ga upita: Je li, znas li ti zasto majmun pije viski"? Cigo se trze, uze svoju violinu i rece: "Znam," a onda zapjeva: "Zasto majmun pije viskiiii"


Citat:
Shumsko_drvece kaže: Pregled poruke
Je li, a da nisu iza ovog ćebeta neke prečke i stative?
cc, znaci i ti si se dao u odmetnistvo i strajk kao Mr. Z uz nagovestaje i slike

Citat:
Shumsko_drvece kaže: Pregled poruke
Ceville.
a, nisi

dijego_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dijego_ na korisnoj poruci:
Pjanovic (12.3.2009)