Prikaz jedne poruke
Stara 7.7.2009, 22:47   #6
urke
ex Laki pingvin
 
Avatar korisnika urke
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Kragujevac (Srbija)
Poruke: 2.559
Zahvalnice: 478
Zahvaljeno 880 puta na 488 poruka
Određen forumom Re: [GreaseMonkey] SK Forum tema

Citat:
Geomaster kaže: Pregled poruke
Hmm... Sviđaju mi se avatari saradnika i modova, i teme su baš lepo odrađene, samo ova 'Servis' tema malo dreči kad gledam poruke (nije baš prijatno za oči) ili je to meni brightness povećan
Hm, ne znam, moguće da ti je su ti osvetljenje i kontrast na nekom gejmerskom/multimedijalnom podešavanju pa ječi i dreči. Ja preferiram „surf“ i „tekst“ postavke gde je to sve spušteno da čuva oči, pa ova zelena ne isijava (a ni ona LP i web20 koje su takođe malo naglašenije, gray je neutralna).

Citat:
Geomaster kaže: Pregled poruke
Inače jedno pitanje:
Urke kaže da su sličice hostovane na server na kome je i forum. Može pitanje, jel mogu ja tako nešto da dobijem za svoju skriptu (kontam da će se ubrzati) a uz to XMLHttpRequest je dovoljan pa bi onda radilo na Chrome-u (greasemetal) i Safariju (GreaseKit). Ili je to dozvoljeno samo onima `na položaju`?
A zašto ne koristiš čist javascript za ubacivanje elemenata, tako da sve stoji u skripti, bez potrebe za requestovima i ubacivanjem dodatnih skripti sa drugih servera. eventualno dodaš jedno dugme "proveri da li psotoji nova verzija" koja bi pokupila neki spoljni xml, uporedila verzije i javila "ima novo, nema novo". Jeste da je to smor što bi se češće skidalo i ažuriralo (pošto dodaješ avatare), ali bi skripta bila bezbednija?

Detalj oko hostovanja ne mogu da polemišem, ali cenim da pošto već nisu dozvoljeni samim forumom, avatari na serveru foruma bili bi protivni tom stavu Možeš koristiti ove elemente/sličice koje koristi SKFT, ako ti treba nomenklatura, reci da izlistam direktorijum
urke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku urke na korisnoj poruci:
Geomaster (7.7.2009)