Prikaz jedne poruke
Stara 11.7.2012, 16:55   #421
zvjer
Banned
 
Član od: 12.9.2007.
Poruke: 1.579
Zahvalnice: 744
Zahvaljeno 471 puta na 264 poruka
Određen forumom Re: Diablo (1 i 2)

Citat:
Morca kaže: Pregled poruke
Kako si pravio tog Hammerdina? Koje skillove? Hammerdin i nije naročito zahvalan za non-twinked (koji počinje od nule, bez itema koji su ranije nađeni i prebačeni na njega) lika...dosta je zavistan od itema. Evo ti linka koji ti može pomoći...
Standardne. I sada kada sam zavrsio orijentisan sam na Holi Sild.

Kao sto sam vec pisao, Paladina sam izabrao zato sto sam sam bog zna kakvim guglanjem dosao do podatka da je najslabija klasa. Bila mi je interesantna ideja da eksploatisem najslabiju klasu preko Plugy moda. Tek sam oko 20 i nekog levela na Plugy saznao da hammerdin nije vrsta Barbariana kao sto sam mislio, nego upravo Paladina

Sad me vec mrzi da pocinjem od nule. Ipak sam se dosta posvetio jednom karakteru i nemam trenutno inspiraciju za nov pocetak. Ne kazem da ga nemam u planu i da me je igra smorila, daleko od toga jer u poslednje vreme iteme koje odvajam sa strane su pretezno za neki novi karakter.

I ZA KRAJ NAJVAZNIJE! Poslusao sam tvoj savet, prekopirao frisku instalaciju na drugu particiju, medjutim svi putevi vode do one originalne, pa su mi npr sejv folderi tamo. Ali do sinoc nisam radio update na 1.13d. Kad sam ga uradio ispostavilo se da su mi se automatski updejtovale obe instalacije, sto je bilo za ocekivati. Na battle.net-u me saceka kao prvi put mrtvilo poput onog na Mesecu, a naravno zezne mi se i Plugy.

Je l battle-net za Diablo 2 inace pustinja?

---

EDIT: Izgleda da sam ga testirao u neko ludo vreme, sada ima ljudi.
zvjer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke