Prikaz jedne poruke
Stara 24.6.2009, 23:38   #100
Djordje Turjacanin
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.6.2008.
Lokacija: Prnjavor, RS
Poruke: 3.872
Zahvalnice: 491
Zahvaljeno 1.031 puta na 664 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Djordje Turjacanin Slanje poruke preko Skypea korisniku Djordje Turjacanin
Određen forumom Re: Svet Kompjutera je dobio upozorenje od BulmaSoft-a

Nismo uspjeli dobiti od NSA pa smo zastranili. Svejedno moramo upozoriti kolege sa ES-a i Bencha.
Haha ove sa KRstarice jedan citat:
Citat:
bulma2005 aka Brana aka BG kaže:
Ma gonite se svi u lepu SRBIJANSKU p*** mat*** sunce li vam kalajisani j**** svima po spisku koje ste vi mrcine ZAR NE ZNATE DA CITATE jesam li LEPO rekao da sam DOBIO ODGOVOR na ovde postavljeno pitanje I STOGA JE OVAJ TOPPIC CLOSED!!!

MRS JOS JEDANPUT (necu tolerisati vasa sran*a vise jel' vama to JASNO?) GUBITE SE j****o li vas i neutralan teren pi**a li vam mat***ina vasa zvocaroska MRS bre BRS ba BRS olosi jedni MRS ko li vam samo daje odobrenja da uopste BUDETE na OVOM forumu kada jedino sto radite jeste PLJUVaNJE po DRUGIMA gov***a jedna obicna SRBIJANSKA , BEOGRADSKA nista bolje ne znate idite od mamica i tatica da vam daju JOS SITNOG NOVCA za DIAL UP konekciju pa JOS PLJUJTE po postovima POSTENIH ljudi pa JOS Ser***te kako su DRUGIMA sajtovi LOSI pa ako su LOSI NEKA SU gov**na jedna obicna vi nemate ni toliko samo drugim ljudima kradete dragoceno vreme GOV***a jedna obicna vi ne vredite jednog jedinog pish**vog mog SLOVA ovde a kamo li da OVOLIKO gubim ZIVCE zbog VAS MRS ped/***i jedni obicni M,RS, M,RS i M,RS od mene jedanput i za SVA vremena GONITE se tamo gde sunce NIKAD ne sija sunce li vam ogrezlo u dusi tako crnoj i jadnoj i pateticnoj EJ JEL MOZETE DA UKAPIRATE NE TREBATE MI VISE JEL TO JASNOOOO??? dobio sam odgovor koji sam trazio ovde i dalje je tema Z A T V O R E N A jel mozete, jel umete to da procitate, dosta vise sa pljuvanjem, dosta vise sa ometanjem, dosta vise sa "off-toppic-ima" JER TO JE PROTIVNO PRAVILIMA SVAKOG FORUMA ako nemate hrabrosti da dodjete na MOJ FORUM onda MORAM ovako (a svim drugima se zaista IZVINJAVAM ZBOG ovog jezika) ali MORAM ovako JAVNO na OVOM forumu koji nije ni KRIV ni DUZAN da OVO trpi ni od MENE ni od VAS da vam kazem koliki ste vi PACENICI koliki ste vi probisveti nemate bre pametnija posla nego da izvlacite tudje zivce, evo MOJE STE SADA IZVUKLI alo MODERATORE alo ADMINISTRATORE ma BRISI gov**a I MENE SA NJIMA koji mi je k***c nisam u deset godina ovoliko izgubio nerve zbog budala ovde, ma brisi I NJIH I IMENE imam SVOJ forum VI MI NE TREBATE ako ste JEDINO VI na KRSTARICINOm onda mi ni KRSTARICIN forum NE TREBA boli me bre djon sta cete vi reci boli me d***pe sta vi mislite vi mi niste ni do kolena bre gov*** jedna obicna MRS od MENE jedanput ZAUVEEEK!!!!


Ovo je oficijelni stav "BulmaSofta" na kontinualne uvrede od ODREDJENIH a UVEK ISTIH nickova na OVOM forumu. Mozete nas citirati u ovome!!!

---Lepo provedite dan!---

Vas "BulmaSoft"!
I jopet me prekida
Citat:
Bulma2005 akak BG kaže:
Znas ti CodeMacer vrlo dobro o kojem se postu radi, o postu MIROPROM gde sam trazio SAVETE za sajt a ti i jos dvojica ste POPLJUVALI sajt. To je protivno pravilu foruma jer NISTE davali odgovor na ono sto mi treba nego ste "guslali" u pravcu koji se vama "svidjao".

Dalje, na jednom mestu sam pitao po cemu je karakteristican Caldera DOS a vi ste mi odgovorili da samo u njemu ukucam komandu FORMAT C: i da ce mi se SVE SAMO KAZATI!!!

I TAJ POST JE PREBRISAN OD ADMINISTRACIJE (i neka je!)

Moje pravo lice? Mozes ga viditi u rubrici kontakt na mom sajtu!!!
A OVO OVDE moje "lice" je NORMALNO posle GODINE dana ******** od strane VAS na OVOM forumu!!!


NEMOJTE MENJATI TEMU POSTA!
Ako nemas nista pametno da kazes u vezi teme KAKO DA EMITUJEM na WWW radio, ONDA NEMOJ OVDE NI PLJUVATI MOJ SAJT, moj integritet, moj posao, moju licnost! Bar, ja to U STARTU nisam radio VAMA, ali JESAM ODGOVARAO Na vasa UJEDANJA! A ni to sa moje strane NIJE LEPO takodjer!!!

opet, MRS U P****!!!
Djordje Turjacanin je offline  
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Djordje Turjacanin na korisnoj poruci:
--ComputerBoy-- (20.12.2009), Mr.Lukyas (24.6.2009)