Prikaz jedne poruke
Stara 21.4.2011, 23:10   #255
Alek
Veteran
 
Član od: 23.10.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 795
Zahvalnice: 60
Zahvaljeno 54 puta na 51 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Alek
Određen forumom Re: World of Tanks

Nemaju, ako mislis da kad udjes bitku i ako si na vrhu, dingujes sve zivo i pritom imas topcinu a'la zis6 koja vecinu tenkova ubija jednim hicem. Ali zato imas M4 Sermana koji ima HE topcic, brz, okretan, mali, ume samo tako da iritira protivnike a dusu je dao za ubijanje do tier5 tenkova. Mozes ti da ostetis i veci tier sa njim ali je poenta da sa ovom HE granatom PROBIJES neprijateljski armor i onda mu napravis haos.
Vidi, KV jeste super ali nemoj da se preterano lozis na njega, prespor je, prespora i OGROMNA kupola koju je nemoguce promasiti, topovi su mu neprecizni, itd itd...
Generalno igra je izbalansirana tako da ukoliko ti se cini da je KV nesto najbolje i najjace u tom rangu, veruj mi, varas se.
T1 je u principu dosta glupav tenk ali ja sam sa njim super odigrao, pogotovo sto je mnogo okretniji i brzi od KV-a, puca puno brze, ima ok penetraciju i precizniji top.
Pancer IV takodje nije los. Ima solidan armor, izuzetno precizan top sa solidnom penetracijom i prosecnim dmg, poprilicno okretan...
Izaberi sam... Uostalom i nije bas mnoooogo tesko doci to tier 5 tenka pa mozes da ih isprobas i nekoliko.


EDIT : pogledah statistiku, eto, sa T1 Heavy imam 79 bitaka i 148 kilova, uz prosecan exp od 715 pa ti vidi da li je los tenk
Prednost KV-a je i to sto moze da pravi stvarno mnogo para sa zis6 (i cunkom naravno) kao i sto otkljucava jednu od najboljih artiljerija S-51...
Alek je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Alek na korisnoj poruci:
virtuoz pavle (23.4.2011)