Prikaz jedne poruke
Stara 2.7.2011, 9:44   #1210
Doolio
Starosedelac
 
Član od: 15.5.2007.
Poruke: 1.291
Zahvalnice: 379
Zahvaljeno 401 puta na 272 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

nikola je u pravu, zameras igri koja nije simulacija tenkova to sto nije simulacija tenkova. igra je objektivno dobra per se, ti si ocekivao neki drugi zanr ocigledno, kada izadje igra iz tog zanra, onda nju kritikuj. ne mozes kritikovati realnost u wormsima ili u nba jamu. naime, interesovalo bi me da vidim da taksativno odgovoris nikoli na stvari koje je izneo u postu, ne da ga analiziras, vec cisto da odgovoris iako mozda smatras da je to samo po sebi jasno, ja ne vidim sta je glupo, lose, tendenciozno ili pristrasno covek rekao (nista maliciozno, zaista me zanima, ne vidim nit).

ja cekam simulaciju voznje godinama, pa je nema. ali necu zato da pricam da je nfs losa igra kad nije, iako se meni nimalo ne svidja. nije fer ocenjivati igru po faktorima koji su za nju irelevantni. ono, das keca za grafiku u tekstualnoj avanturi.

ja zaista ne vidim u cemu je problem sa world of tanks, jedna od retkih p2w igara kod koje to p2w nije uopste imperativ za udobno igranje. ima brdo tenkova i ostalih srodnih masinica, fin grind i zelja za unlockovanjem i napredovanjem, solidna kastomizacija (ovaj top, onaj top, trte mrte), dobro dodeljene uloge u mecu, zarazan gejmplej, taktika, dobra grafika, patchevi na redovnoj bazi dodaju dosta stvari (cime se ne moze pohvaliti mnogo igara) itd itd itd. igra pruza ono sto za sta je namenjena sasvim korektno. sto se tice platnog sistema, takodje ne vidim u cemu je problem, kao da se na nizim tierima ne igra igra(?)... ja idem okolo sa t-28 i igram se ko zmaj, zaista nije u redu reci kako je jedino, ne znam, maus, vredan igranja, pa se kao ne racuna nista ispod u igranje (??). ne mogu da se setim ko je rekao, treba ti ne znam koliko partija za kv, pa kad se podeli, ispada da ti je vreme bezvredno (???). mislim, pa valjda igras te partije jer ti se, ono, igra. ako ti se ne igra i na to gledas samo kao na nuissance grind, onda se tebi ne svidja igranje, ne znam, zaista ne vidim logiku da bi se tako nesto reklo. ko kad bi za kvejk rekao 'eto, cak sam i platio, a nemam otkljucan poslednji nivo nego moram da predjem sve pre toga'. meni bi bilo sasvim okej da je izasla singlplejer igra koju platis i u kojoj moras igranjem da unlockujes tenkove, ne vidim problem tu, taj segment je prisutan u svakoj igri, dal su tenkovi, pare, nivoi, staze za trke, kole, avioni ili nesto petnaesto. voleo bih da mi pojasnite ovo jer mi nesto ocigledno promice. tesko je diskutovati na netu, mozda moj post deluje trolovski ili ko zna kako, ali sam samo zbunjen i iskreno molim za obrazlozenje jer mi nije jasna vasa pozicija.

Poslednja ispravka: Doolio (2.7.2011 u 10:06)
Doolio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Doolio na korisnoj poruci:
proWOTplayer (2.7.2011), simets (2.7.2011), Zemunelo (15.7.2011)