Prikaz jedne poruke
Stara 26.12.2011, 18:29   #24
Eddy
Starosedelac
 
Član od: 10.12.2005.
Lokacija: ¯\_(ツ)_/¯
Poruke: 1.397
Zahvalnice: 811
Zahvaljeno 404 puta na 255 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 1/2012

Uzeh i ja broj dok sam cekao autobus. Nisam detaljno pregledao. Procitao sam tekst o poplavi, Ja igrac (interesantan mi je Kuzmanovic, samo mi se cini da ce da oplete o njemu kako ce unistiti mladog padawan-a) i IO port.

Slucajno sam prvo otvorio na 68. strani, pa sam se uplasio da su boje opet previse tamne. Al' izgleda da to vazi samo za 68. i 69. stranu.

Prelistao sam i dodatak. Nemam smartphone, ali mogu reci da dodatak izgleda odlicno, i mnogo bolje nego sto sam ocekivao (-> osvrt na razne stvari kod telefona sa ovim operativnim sistemom). Sad kao neznalica, ovo moje sledece je mozda samo trabunjanje. Cini mi se da sam po nekim temama video da neki postpaid telefoni imaju ukljucene neke opcije koji zderu kredit. Pa, ako je ovo tacno i generalno vazi accross the range odredjenog operatera, onda je mozda trebalo da se osvrne i na to. Naprimer, Kupili ste nov telefon pod ugovorom, sta prvo?!. Ponavljam vrlo je moguce da gresim sa obzervacijom ili da cak postoji poglavlje o tome. U tom slucaju se izvinjam na nekostruktivnom predlogu.

Poslednja ispravka: Eddy (26.12.2011 u 18:50)
Eddy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Eddy na korisnoj poruci:
todos (27.12.2011)