Prikaz jedne poruke
Stara 21.4.2012, 12:57   #215
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.713
Zahvalnice: 4.560
Zahvaljeno 2.634 puta na 1.577 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: Svet kompjutera 4/2012

Šta reći o ovom broju koji je kao što svi znamo došao sa zakašnjenjem i koji je sa promašenim kolumnama. Običan prosečan broj! Daleko od onog kad je novi Urednik stupio na sceni. Taj isti novi Urednik mudro bezi od odgovorne funkcije kao što je autor sopstvene uvodne reči.
Prvo kad sam počeo da listam broj prepadnem se od onog lika na jedanestoj strani koji reklamira jednu našu poznatu mrezu. Ali na istoj toj strani ali broj deset nalazi se i najbolji tekst tj. pretstavljanje starih brojeva.
Da krenem u analizu broja. Šturo pretstavljanje novih uređaja sa poznatih sajmova. Moglo je to malo više i opširnije, nadam se u sledećem broju da će biti i nastavaka. Dobro oovi tekstovi na narednim stranama u vidu primene i novih tehnologija su dosta zanimljivi tako da dobijaju od mene prelaznu ocenu. Od hardvera baš ništa interesantno, dobro tu su kartice i ploca ali meni se jedino dopale tastature. Mnogo raspravljate o nekakvim pretećim zabranama poput ACTA i sl. Tako nešto treba lično Urednik da svojim stavom i pisanjem kaze šta misli SK o tom problemu.
Zapao mi za oko tekst koji če olakšati svima kojimaide teško učenje stranih jezika poput mene. Dosta će olakšati komunikaciju meću ljudima. Naravno da će prvo vojska imati koristi od tog naprednog uređaja a kasnije nadamo se i mi ostali tj. civili. Što se programa tiće malo, a ako se već piše o nečemu treba da bude opširnije.
Ima tu još par stvari koje vredi pomenuti poput opis telefona kojih treba da bude u ovakom broju uvek na stranicama SK.
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke