Prikaz jedne poruke
Stara 29.4.2012, 23:35   #306
Morca
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2007.
Lokacija: Copper-city
Poruke: 2.232
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 618 puta na 438 poruka
Određen forumom Re: Diablo (1 i 2)

Citat:
CartmanSP kaže: Pregled poruke
Sta bih pametno mogao da uradim sa runama.. Pun mi je stek sa runama, nemam vise mesta.. Imam bar 30 perfektnih Jel ima neko neki dobar recep za horadric cube? za sorserku.. Gledao sam po guglu, ali nisam naisao na bilo sta sto je vredno cimanja.. Osim neke amajlije, a sad ne mogu da nadjem gde sam nasao taj recept Dodje mi da ih pobacam sve

Perfektnih? Misliš na dragu5e ili rune?

Ako misliš na dragu5e, dijamante trpaš u štitove za Resist All, topaze trpaš svuda za Magic Find, a i neki od dragu5a se koriste za transmutovanje u kocki...ako igraš na Battle.net-u, mogu se koristiti i za trgovinu (PTopazi se posebno traže).

Ako misliš na rune, imaš gomilu Runewordova...za Sorsericu, hm...recimo Spirit, Heart of the Oak od najčešćih, Dream i Kingslayer za melee Sorserice, Delirium može da nađe primenu, Enigma u nekom light armoru, Call To Arms za prebuff, Splendor je jeftin i dobar oklop za MF, Insight je odlično oružje za merca i naravno Infinity u nekom polearmu za merca razva5uje za Lightning Sorserice...dakle, imaš na šta da potrošiš rune
Morca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Morca na korisnoj poruci:
CartmanSP (30.4.2012)