Prikaz jedne poruke
Stara 4.5.2012, 18:19   #309
CartmanSP
Član
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 99
Zahvalnice: 43
Zahvaljeno 9 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Diablo (1 i 2)

Citat:
Morca kaže: Pregled poruke
Ima jedan mali problem...snaga Prvi štit sa 4 socketa je Monarch i treba ti 156 Str da ga nosiš...mnogo za Sorsericu. Sorc praviš sa 156 Str samo ako hoćeš da napraviš Spirit runeword ili da nosiš Stormshield ako ideš na max block.

Ako nije jedan od ova 2 štita, preostaju ti štitovi sa 3 socketa i tu imaš širok izbor. Nađi nešto što ima ok block% a ne traži mnogo snage... ovo ti može pomoći...

Koji ti je lvl ta Sorserica? Na kom patchu igraš, nemoguće da nisi našao rune? Koje skillove budžiš?
Sorc mi je 73 lvl igram na 1.13.. Trenutno sam u pustinji na hell-u.. Budzim i fairball(t) i i onu ledenu kuglu sto ispaljije milion onih gelera na levom kliku mi je jedno od ta dva a na desnom teleport.. Pa menjam na W po potrebi.. Uglavnom samo na te dve magije se oslanjam..sad sam krenuo i lighting da budzim jer povremeno naidjem na nekog ko je imun na fire i cold.. Ali neko mi rece gore da mogu sa telekinezom da ga zabodem u zid dok ga merc bije.. Merca uopste ne vodim jer ga nikad nisam smatrao od pomoci.. Jedino da mi tenkuje ponekad recimo kod Duriel-a( po meni ubedljivo najtezeg boss u igri).. Na block nikad nisam obracao, uglavnom forsiram cast speed i + na skilove.. Mada za ovu ledenu kuglu (koju uglavnom koristim u zadnje vreme) nije ni bitan cast speed jer ima cd.. Runa sam nasao puno, pun mi je stek, samo nisam znao da postoje recepti sa njima..
CartmanSP je offline   Odgovor sa citatom ove poruke