Prikaz jedne poruke
Stara 26.5.2012, 22:25   #341
Morca
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2007.
Lokacija: Copper-city
Poruke: 2.232
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 618 puta na 438 poruka
Određen forumom Re: Diablo (1 i 2)

Citat:
Nebojsa111 kaže: Pregled poruke
Apostrofe, koj mod koristis za rezoluciju? Samo patchovanu verziju igre koja radi na 800x600 ili neki mod? I jel koristis jos neki mod sa strane?
. Gore sam napisao da mi radi 1024x768 sa 1.13c, ali zeznuo sam se. Kad udjem u inventory pomerena mi je slika, ali na glavnom ekranu igre izgleda normlano.
Znaci vecinu modova mogu i kasnijem stadijumu da snimim, necu imati neke bagove,zbog sejva i tako to?
Taj 1024x768 nije bannable, jer je autor tako napravio da ne možeš na BNet, možeš da igraš samo SP. I meni je sa njim ponekad malo pomerena slika u main screenu, ali je dovo5no da izađem i opet uđem u igru, i sve je ok...

Citat:
Ja poceo ponovo sa assassinkom, ovaj put punim dragon claw i nosim dual claw naravno, bas me zanima kako ce da se pokaze.
Dragon Claw je tzv. finisher, njime aktiviraš charge-up skillove...njihov izbor ti je bitniji. Obično dual-claw Assassini idu na Tiger Strike (ako ćeš physical dmg) ili Phoenix Strike ili Claws of Thunder (elemental dmg)... u svakom slučaju, uzmi bar 1 poen u Cobra strike za HP/Mana leech i stavi nešto i na Weapon Block...

I zašto niko ne igra TrapSine...tako su zabavni (i bezbedni)...bo5i izbor za novog igrača no Martial Arts Assassin.

Citat:
Treba mi preporuka za startnu klasu i build posto bas dugo nisam igrao, krecem SP, bez bneta i trejda, koristicu GoMule da prebacujem iteme izmedju likova i mozda instaliram mod za ladder rune words, nisam jos odlucio. Razmisljam izmedju meteorb sorc, pure blizzard sorc, necromancera sa CE, AmpDmg i mnogo kostura ili neku necro varijantu sa iron golemom napravljenim od itema sa crushing blow i CE/BS kao bekapom. Sta je trenutno najbolje za MF lika, i koje su zone dobre za mf sada u 1.13? ili nista bitno nije promenjeno u zadnje dve verzije?
Summon Necro (Fishymancer) je opšte smatran kao najlakši i najbo5i početnički/no twink build...ne treba ti Bog zna kakva oprema da bi radio posao. Ako počinješ od nule, možda je najbo5a opcija...

MF je ostao isti kao i ranije...jedino u čemu je Sorc bo5a od Fishymancera za MF je Teleport koji Sorc ima kao skill, a Necro mora da nađe na opremi. Jesi li probao Blizzball Sorsericu (Blizzard/Fireball)? Dobra je...

Još 1 izbor je Javazon. Razva5uje skoro sve sa minimumom opreme...
Morca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke