Prikaz jedne poruke
Stara 11.7.2012, 8:42   #419
Apostrof
Veteran
 
Član od: 27.11.2007.
Lokacija: Segmentum Solar
Poruke: 1.124
Zahvalnice: 351
Zahvaljeno 388 puta na 197 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Apostrof
Određen forumom Re: Diablo (1 i 2)

Citat:
zvjer kaže: Pregled poruke
Je l znate za one likove sa pitanjima tipa "Imam i7 procesor na 4gz, dual ati 6950, 16 gigabajta rama... pa me zanima da li ce mi raditi Skyrim?"

Sad bih isto pitao sa karakterom koji je 81. level, a da jos nisam stigao do Andariel na hell, da li je preslab za hell... No kako covek odmice sa levelima tako shvata da je snaga u dobrim itemima. Na zalost sa njima sam duboko nesrecan covek. Zavrsio sam sa unapredjivanjem Bless Hammera i damage mi je tek 5000+. Zrtvovao sam defense zarad rezistensa (koji je u proseku na 50 i daleko od ideala) i tu sam na 2500 sa holi sildom. 1200 ovako.

Zato mi nestvarno deluju oni podaci o prosecnom hammerdinu koji ima damage 15k. Ili odela koja imaju defense od vise hiljada. Bem ga, ili debelo nemam srece ili ko zna sta igram ili za prosecnog hammerdina trebas da ulozis vreme da ga nabudzis na 99. level pa onda jos pet puta isto toliko da bi dobio "solidne" iteme...

Ili su oni koji su takve hammerdine podveli pod prosecne likovi iz prve recenice.
Nerealno je ocekivati 15k dmg u single player sa legalnim likom, ali 10k damage i max cast rate je lako i vise nego dovoljno. Nemoj previse da se brines oko defensa, vecina monstera ionako imaju neki ignore enemy defense ili -50% enemy defense. Resistance je jako bitan, ali sa paladinom je lako cak i na hell imati max resistance.

Nadji neki paladin stit sa preko 30 base rez na sve, dodaj mu sokete preko horadric cube recepta ili act5 kvesta i napravi spirit runeword. Samo taj stit ti daje +60 resistance, mnogo FHR i +2 na skilove, najbolji stit za hammerdina i jako je lako naci rune. Sto se oklopa tice u oklop sa najvecim defensom za koji imas STR napravi smoke runeword, Nef + Lum ako se dobro secam, isto je jako jeftin i daje odlican defense i jos +50 na resistances. Oruzje posto si na Hell nivou tezine mozes da pokusas da farmas rune i kubujes vex, onda napravi Heart of the Oak runeword, ako ne napravi jeftini spirit u nekom crystal swordu. Lore runeword za slem je isto odlican i isto je jako lako naci rune. Kockaj se za sve pare koje imas i kupuj amajlije i prstenje. Ovo ti je dovoljno da predjes Hell.

Najveci problem za hammerdina su strelci i magovi, moras da dodjes do njih i krenes da vrtis cekice, sto kod brzih strelaca koji beze od tebe zna da bude veliki problem. Zato je hammerdin bez enigma oklopa u sustini mnogo tezi za igru. Moras da naucis da koristis charge skill kao neki mini teleport da bolje manevrises po mapi i neces imati problema.

EDIT
Za base iteme u kojima pravis rune farmaj The Pit u Act1 hell, to je max level zona tako da mogu da padnu najjaci oklopi itd.

Da nisi koristio plugy mod mogao bi da odes na npr. diablo.incgamers.com i trejdujes sve sto ti treba za 50-ak perfect gemova i/ili par low runa.
Apostrof je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke