Prikaz jedne poruke
Stara 3.5.2014, 9:45   #1755
Equilibrium
Veteran
 
Član od: 2.11.2008.
Lokacija: Tamo
Poruke: 1.079
Zahvalnice: 499
Zahvaljeno 1.348 puta na 495 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Citat:
Iris kaže: Pregled poruke
Sad, koliko vas je zaista zainteresovano da ova tema opstane? I u kom obliku? Recimo, da se u njoj ne komentariše niti poredi apsolutno ništa što ima veze sa knjigama - kao da ne postoje? U odnosu na odgovore, administracija foruma će odlučiti šta da radi sa temom.
Sacekaj to znaci da u temi o seriji koja je radjena po knjizi ne sme pominjati knjiga, cija je tema vec zakljucana, i da ce neko zakljucati temu zbog toga a ne zbog recimo nekontrolisane svadje i vredjanja (nije se desilo, jos) ili zbog cinjenice da se u ovoj temi otkad je otvorena nije osvrnulo na SK ili bilo kakvu upotrebu kompjuterskih tehnologija u izradi serije?

Ajde mi samo reci kome je palo na pamet? Da je bio lock i ne slaze se sa politikom foruma to bi bilo donekle u redu, navikli smo, ali ovo ako marite za temu offtopic samo u novim granicama koje smo mi sad posle toliko godina teme povukli i koje nemaju apsolutno smisla, je novi low foruma.

Jos mi molim te reci sto si napisala ovo sto si napisala, poruka je odisala "ako necete lock ajmo 20 bekflipova" ucenjivackim stavom, "zaista zainteresovano", umro sam, nevermind zaista verujem da si se pogresno izrazila i savetovao bih ti da to korigujes.

I naravno stvarno mi reci kome je ovo palo na pamet i kako to obrazlaze jer znam da redakciju i njene organe tesko da ovo zanima, administraciju cine 1-2 coveka za koje iskreno verujem da imaju pametnija posla i na forumu i van njega, tako da kome je ovo palo napamet?
Equilibrium je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Equilibrium na korisnoj poruci:
Marti Misterija (3.5.2014), simke85 (4.5.2014), Skenderevo (3.5.2014)