Prikaz jedne poruke
Stara 14.12.2020, 15:07   #2639
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
Cracked But Whole kaže: Pregled poruke
Spoiler za spoiler:
Meni je to opravdano samim razvojem događaja jer mi se čini da bi mlađi Arasaka hteo da ima što manje ljudi da bi mogao da odradi ono što je odradio
Spoiler za :
Ubistvo matorog Arasake uopšte nije bilo planirano već je junior to uradio iz afekta tako da nedostatak obezbeđenja i dalje nema apsolutno nikakvog smisla.

Citat:
Vladimirus86 kaže: Pregled poruke
Rupa svakako ima ali...
Spoiler za spoiler:
...meni nije baš toliko neuverljivo. Nalaze se u hotelu a ne u Arasaka kuli, do apartmana su uspeli da dođu tek kad su pogasili i više nego dovoljan skup bezbednosnih sistema, sem toga junior je celu stvar malo više tajio od taje pa zato i nije bilo nekog posebnog obezbeđenja u vidu vojske. Kad je Imperator nenajavljeno došao tek onda su se po celom hotelu razmileli Arasaka vojnici.
Spoiler za :
Pazi ovo. Obična "fufica" sa platinum medicinskim osiguranjem zagarantovano dobija Trauma tim na licu mesta za manje od 120 sekundi a u onoj prvoj misiji sa Džekom je bilo zapravo daleko daleko brže.

A onda imaš glavu najmoćnije svetske megakorporacije čiju smrt ne detektuje apsolutno niko dok junior ne aktivira lockdown u zgradi a Trauma timu treba skoro pet minuta da se pojavi na licu mesta.

Pa ta lokacija je trebala da bude preplavljena ljudima. Bukvalno da ne postoji lift ili prolaz koji nije nakrcan mechovima i specijalcima koji su lojalni samo Arasaki.
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke