Prikaz jedne poruke
Stara 6.11.2008, 13:11   #66
igne
Član
 
Član od: 28.10.2006.
Lokacija: Subotica
Poruke: 199
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 11 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: Windows 7

Citat:
vasiljevic kaže: Pregled poruke
Nisam iinstalirao mada sam je skinuo. I nabrzinu pregledao po disku sta ima i nasao gomilu razlicitih txt fajlova i sl koji se odnose na zahteve za instalaciju Viste SP1 i razne EULE za Vistu i sl. Dakle narode, kao sto se i mislilo, to je optimizovana Vista i verovatno ce kada bude final verzija da bude vrlo slicna po svemu zadnjoj verziji Viste sa tadasnjim zakrpama i SPovima, kakvi god da budu . Izgleda da koliko god da bezimo od Viste na kraju ima da nas stigne .
Pa ja ni neznam zasto svi toliko beze od viste, obicno su to gamer-i koji hoce sto vise da izvuku od svoje konfiguracije jer je vista za 10-15% sporija za igranje ali po pitanju stabilnosti i rada mnogo je bolja vista od xp-a, nema zakucavanja bez objasnjenja i zamrzavanja... ja imam i na PC-u i na notebook vistu i nepamtim kad mi se desilo da izadjem iz programa i zablokita win ili u toku igre pa moram da restartujem ceo komp, na visti je to bolje reseno. Ja sam posle prelaska sa xp na vistu bio zadovoljan, treba se mozda odreci nekih starijih programa ali ima dostojnih zamena, neke stvari su dobrodoslo pojednostavljene. Posle kad sam kupio notebook hteo sam da stavim tamo xp ali nakon sto sam se navikao na vistu imao sam utisak da sam se vratio korak unazad kad sam instalirao xp zbog prvenstveno samog izgleda a onda i posle par blokiranja i definitivno sam presao na vistu. Ako jos malo bolje optimizuju W7 precu na nju bez problema. Stvar je u tome ko je koliko spreman na nova privikavanja a pre ili kasnije svakako nas sve to ceka..

Poslednja ispravka: igne (6.11.2008 u 21:48)
igne je offline   Odgovor sa citatom ove poruke